CUI 14842467
MILPAC CONSTRUCT S.R.L.
MILPAC CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 4521. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal.
Date de identificare
CUI
14842467
Nr. înregistrare
J40/8206/2002
EUID
ROONRC.J40/8206/2002
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
STR. OLTULUI, NR.1
Data înregistrării
28-08-2002
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.04.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 11-06-2009
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4521
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2010
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Capitaluri proprii
−8 902
Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
9 214
|
9 214
|
| Active circulante |
2 611
|
2 611
|
| Stocuri |
192
|
192
|
| Creanțe |
2 382
|
2 382
|
| Casa și conturi la bănci |
37
|
37
|
| Datorii |
20 727
|
20 727
|
| Capitaluri proprii |
−8 902
|
−8 902
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MILPAC CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MILPAC CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MILPAC CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4521.
-
Când a fost înființată MILPAC CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 august 2002.
-
Unde are sediul MILPAC CONSTRUCT S.R.L.?
-
Sediul firmei MILPAC CONSTRUCT S.R.L. (CUI 14842467) este în STR. OLTULUI, NR.1, Sector 5, București.
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MILPAC CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MILPAC CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.