CUI 14874418
A&DA COM SRL
A&DA COM SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma este plătitoare de TVA din 2002. În 2024 a raportat o pierdere netă de 157.5 mii lei.
Date de identificare
CUI
14874418
Nr. înregistrare
J12/1721/2002
EUID
ROONRC.J12/1721/2002
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. MINERILOR, NR.28
Data înregistrării
12-09-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 12.09.2002
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 13-09-2002
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−157 515
Capitaluri proprii
−79 877
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
150 000
|
150 000
|
150 000
|
150 000
|
150 000
|
150 000
|
150 000
|
150 000
|
150 000
|
183 661
|
152 984
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
35 801
|
43 636
|
97 646
|
110 360
|
128 121
|
104 368
|
128 345
|
92 688
|
126 292
|
154 071
|
65 471
|
8 960
|
161 025
|
134 056
|
29 786
|
79 920
|
| Stocuri |
—
|
—
|
10 840
|
19 904
|
18 401
|
9 729
|
4 016
|
45
|
31
|
31
|
2 477
|
—
|
—
|
0
|
327
|
1 679
|
| Creanțe |
26 706
|
2 554
|
37 711
|
3 006
|
13 448
|
2 832
|
51 645
|
42 082
|
94 442
|
139 990
|
887
|
4 965
|
153 964
|
4 818
|
29 160
|
77 440
|
| Casa și conturi la bănci |
9 095
|
41 082
|
49 095
|
87 450
|
96 272
|
91 807
|
72 684
|
50 561
|
31 819
|
14 050
|
62 107
|
3 995
|
7 061
|
129 238
|
299
|
801
|
| Datorii |
115 678
|
115 998
|
119 917
|
116 317
|
121 552
|
115 694
|
124 850
|
115 329
|
115 197
|
134 730
|
148 684
|
130 937
|
121 580
|
111 773
|
15 423
|
61 156
|
| Capitaluri proprii |
−79 877
|
77 638
|
127 729
|
144 043
|
156 569
|
138 674
|
153 495
|
127 359
|
161 095
|
169 341
|
100 448
|
31 007
|
39 445
|
22 283
|
14 363
|
18 764
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
17 000
|
71 500
|
40 700
|
73 025
|
21 000
|
69 100
|
1 681
|
20 000
|
188 500
|
358 077
|
166 209
|
99 550
|
22 200
|
37 462
|
61 084
|
| Venituri totale |
0
|
17 000
|
71 500
|
40 700
|
73 025
|
21 000
|
69 100
|
1 681
|
20 000
|
188 524
|
358 078
|
166 229
|
99 550
|
22 200
|
37 463
|
61 086
|
| Cheltuieli totale |
157 515
|
67 091
|
85 776
|
52 005
|
52 970
|
35 190
|
40 891
|
35 367
|
27 646
|
113 955
|
284 803
|
169 701
|
81 158
|
12 772
|
41 316
|
29 230
|
| Rezultat brut |
−157 515
|
−50 091
|
−14 276
|
−11 305
|
+20 055
|
−14 190
|
+28 209
|
−33 686
|
−7 646
|
+74 569
|
+73 275
|
−3 472
|
+18 392
|
+9 428
|
−3 853
|
+31 856
|
| Rezultat net |
Față de 2023
−157 515
|
−50 091
|
−16 314
|
−12 526
|
+17 894
|
−14 820
|
+26 136
|
−33 736
|
−8 246
|
+68 913
|
+62 533
|
−8 458
|
+17 162
|
+7 920
|
−4 403
|
+30 879
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
1
|
1
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este A&DA COM SRL plătitoare de TVA?
-
Da, A&DA COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 13 septembrie 2002.
-
Ce cod CAEN principal are A&DA COM SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată A&DA COM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 septembrie 2002.
-
Unde are sediul A&DA COM SRL?
-
Sediul firmei A&DA COM SRL (CUI 14874418) este în STR. MINERILOR, NR.28, Cluj-Napoca, județul Cluj.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către A&DA COM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește A&DA COM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.