CUI 14884080

CONDPET SERV SRL

CONDPET SERV SRL este o firmă din Ploieşti, județul Prahova, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 4525. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal.

În dizolvare sau insolvență

Date de identificare

CUI

14884080

Nr. înregistrare

J29/1008/2002

EUID

ROONRC.J29/1008/2002

Formă juridică

SRL

Județ

Prahova

Localitate

Ploieşti

Adresă

STR. ŞTRANDULUI, NR.2

Data înregistrării

17-09-2002

Stare înregistrare

SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.03.2006

Stare la Registrul Comerțului

sediu expirat
perioadă de suspendare activitate expirată
dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
mandat administratori expirat
întrerupere temporară de activitate

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 24-05-2017

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

4525

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este CONDPET SERV SRL plătitoare de TVA?

Nu, CONDPET SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are CONDPET SERV SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4525.

Când a fost înființată CONDPET SERV SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 septembrie 2002.

Unde are sediul CONDPET SERV SRL?

Sediul firmei CONDPET SERV SRL (CUI 14884080) este în STR. ŞTRANDULUI, NR.2, Ploieşti, județul Prahova.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către CONDPET SERV SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește CONDPET SERV SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit