CUI 14919870

ADVIS DESIGN S.R.L.

ADVIS DESIGN S.R.L. este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.

Activitate suspendată

Date de identificare

CUI

14919870

Nr. înregistrare

J40/9778/2002

EUID

ROONRC.J40/9778/2002

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 3

Adresă

ALEEA BARAJUL UZULUI, NR.9, BL.L23B, SC.B, ET.9, AP.117

Data înregistrării

03-10-2002

Stare înregistrare

SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.06.2009

Stare la Registrul Comerțului

întrerupere temporară de activitate
perioadă de suspendare activitate expirată

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 25-05-2016

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

0

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

1 412

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ADVIS DESIGN S.R.L. în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.

Este ADVIS DESIGN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ADVIS DESIGN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are ADVIS DESIGN S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a..

Când a fost înființată ADVIS DESIGN S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 octombrie 2002.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ADVIS DESIGN S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ADVIS DESIGN S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit