CUI 15033766
IRINUCA SRL
IRINUCA SRL este o firmă din Focşani, județul Vrancea, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 24.4 mii lei (−25.9% față de 2023) și un profit net de 10.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
15033766
Nr. înregistrare
J2002000519395
EUID
ROONRC.J2002000519395
Formă juridică
SRL
Județ
Vrancea
Localitate
Focşani
Adresă
STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.3, BL.3, SC.1, AP.2
Data înregistrării
22-11-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.11.2002
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4730 - Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate
-
6622 - Activităţi ale agenţilor şi broker-ilor de asigurări
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
24 359
Rezultat net
+10 259
Capitaluri proprii
31 676
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
877
|
877
|
877
|
877
|
877
|
877
|
877
|
877
|
877
|
877
|
877
|
700
|
700
|
700
|
1 284
|
2 284
|
| Active circulante |
53 858
|
42 967
|
34 361
|
27 260
|
24 521
|
20 430
|
16 702
|
20 338
|
19 156
|
22 296
|
25 043
|
23 018
|
20 674
|
29 409
|
23 827
|
36 785
|
| Stocuri |
30 489
|
26 589
|
20 713
|
19 522
|
17 386
|
15 029
|
12 818
|
16 731
|
17 829
|
18 782
|
20 571
|
17 872
|
17 818
|
16 704
|
16 712
|
17 475
|
| Creanțe |
1 662
|
6 528
|
6 574
|
6 605
|
6 605
|
4 275
|
2 981
|
2 593
|
357
|
326
|
398
|
719
|
422
|
249
|
1 040
|
9 659
|
| Casa și conturi la bănci |
21 707
|
9 850
|
7 074
|
1 133
|
530
|
1 126
|
903
|
1 014
|
970
|
3 188
|
4 074
|
4 427
|
2 434
|
12 456
|
6 075
|
9 651
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
11 155
|
11 155
|
11 155
|
11 155
|
8 629
|
| Datorii |
23 059
|
22 427
|
28 688
|
23 487
|
23 693
|
23 455
|
21 068
|
29 637
|
32 165
|
36 896
|
42 010
|
42 086
|
43 331
|
53 242
|
56 278
|
61 978
|
| Capitaluri proprii |
31 676
|
21 417
|
6 550
|
4 650
|
1 705
|
−2 148
|
−3 489
|
−8 422
|
−12 132
|
−13 723
|
−16 090
|
−7 213
|
−10 802
|
−11 978
|
−20 012
|
−14 280
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
24 359
|
32 854
|
9 529
|
13 177
|
13 724
|
15 805
|
23 141
|
30 823
|
27 518
|
30 522
|
28 650
|
36 074
|
34 964
|
41 194
|
48 383
|
64 130
|
| Venituri totale |
24 359
|
32 854
|
9 529
|
13 177
|
13 724
|
15 805
|
23 141
|
30 834
|
29 695
|
30 860
|
29 746
|
36 224
|
35 107
|
54 216
|
48 503
|
64 405
|
| Cheltuieli totale |
12 075
|
15 321
|
7 598
|
10 233
|
9 644
|
13 986
|
17 507
|
26 194
|
27 213
|
27 566
|
26 752
|
31 617
|
33 931
|
45 181
|
51 010
|
64 579
|
| Rezultat brut |
+12 284
|
+17 533
|
+1 931
|
+2 944
|
+4 080
|
+1 819
|
+5 634
|
+4 640
|
+2 482
|
+3 294
|
+2 994
|
+4 607
|
+1 176
|
+9 035
|
−2 507
|
−174
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+10 259
|
+14 867
|
+1 900
|
+2 944
|
+3 853
|
+1 342
|
+4 933
|
+3 708
|
+1 591
|
+2 367
|
+2 102
|
+3 589
|
+1 176
|
+9 035
|
−5 732
|
−3 041
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut IRINUCA SRL în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 24 359 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 10 259 lei.
-
Este IRINUCA SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, IRINUCA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are IRINUCA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract.
-
Când a fost înființată IRINUCA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 noiembrie 2002.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către IRINUCA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește IRINUCA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.