CUI 15033863
CREATIVE PAVING SRL
CREATIVE PAVING SRL este o firmă din Garoafa, județul Vrancea, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Firma este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 280.9 mii lei (−6.2% față de 2024), o pierdere netă de 88.3 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
15033863
Nr. înregistrare
J2002000522399
EUID
ROONRC.J39/522/2002
Formă juridică
SRL
Județ
Vrancea
Localitate
Garoafa
Adresă
GAROAFA
Data înregistrării
22-11-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.11.2002
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 15-07-2026
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4634 - Comerţ cu ridicata al băuturilor
-
4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
280 894
Rezultat net
−88 265
Capitaluri proprii
−47 689
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4725 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
6 236
|
5 788
|
5 249
|
5 249
|
367
|
367
|
367
|
642
|
917
|
1 192
|
1 467
|
1 742
|
2 017
|
—
|
—
|
—
|
2 311
|
| Active circulante |
237 737
|
122 634
|
93 187
|
56 437
|
18 903
|
18 903
|
18 903
|
18 903
|
19 103
|
19 103
|
19 103
|
33 288
|
19 940
|
34 758
|
26 123
|
15 719
|
52 449
|
| Stocuri |
0
|
87 502
|
79 118
|
40 486
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
17 896
|
6 848
|
6 633
|
4 911
|
33 657
|
| Creanțe |
6 396
|
—
|
798
|
826
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
55
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
231 341
|
35 132
|
13 271
|
15 125
|
18 903
|
18 903
|
18 903
|
18 903
|
19 103
|
19 103
|
19 103
|
33 288
|
2 044
|
27 855
|
19 490
|
10 808
|
18 792
|
| Datorii |
291 662
|
87 846
|
63 647
|
37 461
|
20
|
20
|
20
|
20
|
20
|
10
|
0
|
12 013
|
16 070
|
14 318
|
7 536
|
4 443
|
27 848
|
| Capitaluri proprii |
−47 689
|
40 576
|
34 789
|
24 225
|
19 250
|
19 250
|
19 250
|
19 525
|
20 000
|
20 285
|
20 570
|
23 017
|
5 887
|
20 440
|
18 587
|
11 276
|
26 912
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
280 894
|
299 381
|
296 839
|
281 273
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
166 353
|
63 787
|
49 003
|
62 224
|
55 420
|
67 619
|
| Venituri totale |
281 242
|
299 536
|
301 746
|
285 166
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
166 353
|
63 787
|
49 003
|
62 224
|
76 759
|
67 619
|
| Cheltuieli totale |
363 065
|
280 638
|
288 749
|
276 402
|
—
|
—
|
275
|
475
|
285
|
285
|
2 447
|
144 233
|
76 490
|
46 797
|
54 038
|
89 170
|
65 876
|
| Rezultat brut |
−81 823
|
+18 898
|
+12 997
|
+8 764
|
0
|
0
|
−275
|
−475
|
−285
|
−285
|
−2 447
|
+22 120
|
−12 703
|
+2 206
|
+8 186
|
−12 411
|
+1 743
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−88 265
|
+14 483
|
+10 564
|
+4 975
|
0
|
0
|
−275
|
−475
|
−285
|
−285
|
−2 447
|
+17 130
|
−14 554
|
+1 853
|
+7 311
|
−15 636
|
−1 714
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CREATIVE PAVING SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 280 894 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 88 265 lei.
-
Este CREATIVE PAVING SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CREATIVE PAVING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 15 iulie 2026.
-
Ce cod CAEN principal are CREATIVE PAVING SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor.
-
Când a fost înființată CREATIVE PAVING SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 noiembrie 2002.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CREATIVE PAVING SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CREATIVE PAVING SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.