CUI 15078016
MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL
MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma este plătitoare de TVA din 2002, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1 mil. lei (+27.6% față de 2024), un profit net de 393.8 mii lei și 4 angajați.
Date de identificare
CUI
15078016
Nr. înregistrare
J2002012935402
EUID
ROONRC.J40/12935/2002
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
STR PLUGUȘOR, NR.103, CAMERA 1
Data înregistrării
10-12-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.12.2002
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 10-12-2002
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
8219 - Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 015 928
Rezultat net
+393 789
Capitaluri proprii
394 029
Număr mediu de salariați
4
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
29 835
|
62 452
|
57 224
|
68 545
|
55 942
|
59 634
|
77 068
|
226 155
|
186 176
|
203 779
|
224 324
|
175 318
|
170 075
|
157 802
|
46 860
|
17 240
|
27 730
|
| Active circulante |
1 003 020
|
532 642
|
593 202
|
1 158 918
|
539 103
|
343 583
|
570 691
|
479 513
|
419 022
|
302 538
|
321 957
|
207 275
|
253 748
|
331 486
|
434 479
|
341 939
|
221 760
|
| Stocuri |
7 640
|
7 640
|
1 088
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 008
|
| Creanțe |
921 202
|
464 093
|
447 854
|
968 433
|
317 210
|
171 273
|
116 384
|
166 595
|
150 792
|
256 568
|
39 297
|
44 630
|
24 540
|
44 225
|
28 703
|
122 615
|
44 403
|
| Casa și conturi la bănci |
74 178
|
60 909
|
144 260
|
190 485
|
221 893
|
172 310
|
454 307
|
312 918
|
268 230
|
45 970
|
282 660
|
162 645
|
229 208
|
287 261
|
405 776
|
219 324
|
175 349
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
1 430
|
1 430
|
1 451
|
1 739
|
1 653
|
1 885
|
2 598
|
1 430
|
1 483
|
4 692
|
3 232
|
3 229
|
| Datorii |
638 826
|
352 326
|
384 432
|
619 194
|
117 457
|
56 731
|
51 164
|
196 736
|
204 176
|
561 621
|
361 376
|
168 278
|
136 241
|
155 759
|
182 845
|
154 318
|
100 914
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
25 034
|
25 034
|
25 034
|
25 034
|
25 034
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
394 029
|
242 768
|
265 994
|
608 269
|
477 588
|
347 916
|
598 025
|
510 383
|
377 727
|
−78 685
|
161 756
|
191 879
|
263 978
|
335 012
|
303 186
|
208 093
|
151 805
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 015 928
|
796 109
|
746 042
|
1 228 944
|
1 095 159
|
451 299
|
621 836
|
995 697
|
790 683
|
528 995
|
654 161
|
236 711
|
254 507
|
387 653
|
432 523
|
245 752
|
405 449
|
| Venituri totale |
1 017 947
|
800 600
|
747 931
|
1 230 586
|
1 116 972
|
451 575
|
622 098
|
996 068
|
791 000
|
536 612
|
672 813
|
236 806
|
263 352
|
389 468
|
440 129
|
251 757
|
457 059
|
| Cheltuieli totale |
596 278
|
538 283
|
482 727
|
610 250
|
628 454
|
415 463
|
402 820
|
475 964
|
321 307
|
604 961
|
649 169
|
308 905
|
334 386
|
349 793
|
319 688
|
178 135
|
431 902
|
| Rezultat brut |
+421 669
|
+262 317
|
+265 204
|
+620 336
|
+488 518
|
+36 112
|
+219 278
|
+520 104
|
+469 693
|
−68 349
|
+23 644
|
−72 099
|
−71 034
|
+39 675
|
+120 441
|
+73 622
|
+25 157
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+393 789
|
+242 528
|
+257 725
|
+608 029
|
+477 348
|
+31 782
|
+213 057
|
+510 143
|
+456 412
|
−78 925
|
+9 271
|
−72 099
|
−71 034
|
+31 827
|
+95 093
|
+56 288
|
+18 839
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
4
|
4
|
4
|
3
|
3
|
4
|
5
|
5
|
6
|
5
|
5
|
4
|
3
|
4
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 015 928 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 393 789 lei.
-
Este MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 10 decembrie 2002.
-
Ce cod CAEN principal are MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 2002.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.