CUI 15106930
SANADAN SRL
SANADAN SRL este o firmă din Reşiţa, județul Caraș-Severin, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 386.3 mii lei (−7.3% față de 2024), un profit net de 220 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
15106930
Nr. înregistrare
J2002000509114
EUID
ROONRC.J2002000509114
Formă juridică
SRL
Județ
Caraș-Severin
Localitate
Reşiţa
Adresă
STR. SPITALULUI, NR.36
Data înregistrării
20-12-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.12.2002
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8621 - Activităţi de asistenţă medicală generalăSursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
386 297
Rezultat net
+220 035
Capitaluri proprii
220 275
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8690 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 367
|
3 417
|
—
|
601
|
2 045
|
3 488
|
—
|
3 210
|
7 063
|
12 166
|
17 383
|
23 597
|
4 977
|
4 977
|
4 478
|
4 723
|
7 686
|
| Active circulante |
232 282
|
279 987
|
171 386
|
196 569
|
169 950
|
150 024
|
142 726
|
221 330
|
136 464
|
276 384
|
315 924
|
258 154
|
211 286
|
335 700
|
283 313
|
230 974
|
189 962
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
110
|
—
|
| Creanțe |
156 657
|
201 958
|
107
|
115 434
|
3 550
|
3 550
|
3 496
|
3 496
|
—
|
19 763
|
19 763
|
19 763
|
19 774
|
117 617
|
114 084
|
105 151
|
97 903
|
| Casa și conturi la bănci |
75 625
|
78 029
|
171 279
|
81 135
|
166 400
|
146 474
|
139 230
|
217 834
|
136 464
|
256 621
|
296 161
|
238 391
|
191 512
|
218 083
|
169 229
|
125 713
|
92 059
|
| Datorii |
13 374
|
19 174
|
18 400
|
44 437
|
21 243
|
18 679
|
6 171
|
5 441
|
4 819
|
5 542
|
4 728
|
4 639
|
4 626
|
7 921
|
4 022
|
4 462
|
6 265
|
| Capitaluri proprii |
220 275
|
264 230
|
152 986
|
152 733
|
150 752
|
134 833
|
136 555
|
219 099
|
138 708
|
283 008
|
328 579
|
277 112
|
211 637
|
332 756
|
283 769
|
231 235
|
191 383
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
386 297
|
416 640
|
275 894
|
264 378
|
243 388
|
235 329
|
213 453
|
167 241
|
139 609
|
132 605
|
129 418
|
124 751
|
108 856
|
110 022
|
99 332
|
99 599
|
97 897
|
| Venituri totale |
386 670
|
416 646
|
275 899
|
264 384
|
243 393
|
235 334
|
213 544
|
167 256
|
139 627
|
132 625
|
129 579
|
124 956
|
110 024
|
110 574
|
99 396
|
100 663
|
97 997
|
| Cheltuieli totale |
155 278
|
140 407
|
120 449
|
109 420
|
90 738
|
98 503
|
103 432
|
85 192
|
82 532
|
75 542
|
74 226
|
55 731
|
62 419
|
58 270
|
43 879
|
53 220
|
45 045
|
| Rezultat brut |
+231 392
|
+276 239
|
+155 450
|
+154 964
|
+152 655
|
+136 831
|
+110 112
|
+82 064
|
+57 095
|
+57 083
|
+55 353
|
+69 225
|
+47 605
|
+52 304
|
+55 517
|
+47 443
|
+52 952
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+220 035
|
+263 990
|
+152 746
|
+152 493
|
+150 512
|
+134 593
|
+107 977
|
+80 391
|
+55 699
|
+54 430
|
+51 466
|
+65 476
|
+44 304
|
+48 987
|
+52 535
|
+39 852
|
+49 174
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SANADAN SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 386 297 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 220 035 lei.
-
Este SANADAN SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, SANADAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SANADAN SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală.
-
Când a fost înființată SANADAN SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 decembrie 2002.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SANADAN SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SANADAN SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.