CUI 15199409
STAR CONSTRUCT S.R.L.
STAR CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Tamaşi, județul Ilfov, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o pierdere netă de 480 lei.
Date de identificare
CUI
15199409
Nr. înregistrare
J23/233/2003
EUID
ROONRC.J23/233/2003
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Tamaşi
Adresă
NR.186
Data înregistrării
11-02-2003
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.02.2003
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 04-06-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−480
Capitaluri proprii
−80 064
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
10 535
|
24 583
|
38 630
|
51 235
|
| Active circulante |
236
|
117
|
411
|
511
|
41 768
|
41 768
|
42 394
|
44 881
|
46 111
|
47 629
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
41 692
|
41 692
|
41 693
|
41 692
|
41 692
|
41 691
|
| Creanțe |
76
|
56
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 771
|
3 952
|
5 386
|
| Casa și conturi la bănci |
160
|
61
|
411
|
511
|
76
|
76
|
701
|
418
|
467
|
552
|
| Datorii |
80 300
|
79 700
|
79 756
|
134 111
|
131 132
|
128 067
|
125 750
|
136 802
|
134 900
|
130 400
|
| Capitaluri proprii |
−80 064
|
−79 583
|
−79 345
|
−133 600
|
−89 364
|
−86 299
|
−72 821
|
−67 338
|
−50 159
|
−31 536
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
250
|
11 716
|
0
|
131
|
8 408
|
| Venituri totale |
0
|
56
|
0
|
500
|
0
|
250
|
11 716
|
0
|
131
|
8 408
|
| Cheltuieli totale |
480
|
294
|
38 437
|
44 721
|
3 065
|
13 720
|
17 199
|
17 179
|
17 104
|
27 555
|
| Rezultat brut |
−480
|
−238
|
−38 437
|
−44 221
|
−3 065
|
−13 470
|
−5 483
|
−17 179
|
−16 973
|
−19 147
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−238
|
−38 437
|
−44 236
|
−3 065
|
−13 478
|
−5 483
|
−17 179
|
−18 623
|
−20 614
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este STAR CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, STAR CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 4 iunie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are STAR CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată STAR CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 februarie 2003.
-
Unde are sediul STAR CONSTRUCT S.R.L.?
-
Sediul firmei STAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 15199409) este în NR.186, Tamaşi, județul Ilfov.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către STAR CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STAR CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.