CUI 15222285
IPECONSTRUCT M3 S.R.L.
IPECONSTRUCT M3 S.R.L. este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
15222285
Nr. înregistrare
J40/2450/2003
EUID
ROONRC.J40/2450/2003
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
STR. MIXANDREI, NR.66
Data înregistrării
19-02-2003
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.02.2003
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
-
2512 - Fabricarea de uşi şi ferestre din metal
-
3311 - Repararea articolelor fabricate din metal
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−29 127
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 949
|
2 949
|
2 949
|
2 949
|
2 949
|
5 858
|
5 858
|
5 858
|
5 858
|
| Active circulante |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
13 599
|
13 599
|
11 130
|
11 130
|
13 599
|
13 694
|
13 694
|
13 695
|
13 695
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 648
|
2 648
|
2 648
|
2 648
|
2 648
|
2 743
|
2 743
|
2 744
|
2 744
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
10 068
|
10 068
|
7 599
|
7 599
|
10 068
|
10 068
|
10 068
|
10 068
|
10 068
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
883
|
883
|
883
|
883
|
883
|
883
|
883
|
883
|
883
|
| Datorii |
29 127
|
29 127
|
29 127
|
29 127
|
29 127
|
29 128
|
13 961
|
14 251
|
27 850
|
27 850
|
25 381
|
25 381
|
27 850
|
27 850
|
27 850
|
27 850
|
27 850
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
374
|
374
|
374
|
374
|
374
|
374
|
374
|
374
|
374
|
374
|
374
|
| Capitaluri proprii |
−29 127
|
−29 127
|
−29 127
|
−29 127
|
−29 127
|
−29 128
|
−14 335
|
−14 625
|
−11 676
|
−11 676
|
−11 676
|
−11 676
|
−11 676
|
−8 672
|
−8 672
|
−8 671
|
−8 671
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
299
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
−374
|
—
|
2 949
|
—
|
—
|
—
|
0
|
3 004
|
0
|
—
|
—
|
4 138
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+374
|
+299
|
−2 949
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−3 004
|
0
|
0
|
—
|
−4 138
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+374
|
+290
|
−2 949
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−3 004
|
0
|
0
|
—
|
−5 055
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este IPECONSTRUCT M3 S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, IPECONSTRUCT M3 S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are IPECONSTRUCT M3 S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată IPECONSTRUCT M3 S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2003.
-
Unde are sediul IPECONSTRUCT M3 S.R.L.?
-
Sediul firmei IPECONSTRUCT M3 S.R.L. (CUI 15222285) este în STR. MIXANDREI, NR.66, Sector 4, București.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către IPECONSTRUCT M3 S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește IPECONSTRUCT M3 S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.