CUI 15240265
L.V.D. CONSTRUCT S.R.L.
L.V.D. CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.1 mii lei (−99.0% față de 2024), o pierdere netă de 36.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
15240265
Nr. înregistrare
J35/460/2003
EUID
ROONRC.J35/460/2003
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Timişoara
Adresă
STR. DIVIZIA 9 CAVALERIE, NR.37
Data înregistrării
25-02-2003
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 25.02.2003
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
-
9604 - Activităţi de întreţinere corporală
-
9609 - Alte activităţi de servicii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 080
Rezultat net
−36 052
Capitaluri proprii
−32 959
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
705
|
2 114
|
0
|
—
|
—
|
—
|
1 986
|
1 986
|
1 986
|
—
|
—
|
| Active circulante |
12 456
|
87 536
|
28 676
|
60 369
|
79 853
|
163 210
|
240 079
|
347 188
|
314 615
|
231 501
|
184 933
|
198 646
|
180 058
|
146 058
|
76 944
|
95 190
|
107 411
|
| Stocuri |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
2 753
|
4 319
|
3 655
|
1
|
—
|
| Creanțe |
12 497
|
57 820
|
22 750
|
0
|
0
|
0
|
31 824
|
71 350
|
84 573
|
68 619
|
68 843
|
69 066
|
69 030
|
69 106
|
72 343
|
94 910
|
99 244
|
| Casa și conturi la bănci |
−41
|
29 716
|
5 926
|
60 369
|
79 853
|
163 210
|
208 255
|
275 838
|
230 042
|
162 882
|
116 090
|
129 580
|
108 275
|
72 633
|
946
|
279
|
8 167
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
2 034
|
1 700
|
2 319
|
2 937
|
1 213
|
2 426
|
3 639
|
| Datorii |
45 415
|
49 624
|
33 912
|
83 125
|
14 712
|
47 298
|
116 448
|
170 699
|
100 540
|
58 642
|
2 646
|
71 963
|
39 079
|
5 168
|
4 994
|
894
|
2 432
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−32 959
|
37 912
|
−5 236
|
−22 756
|
65 141
|
115 912
|
124 336
|
178 603
|
214 075
|
172 859
|
184 321
|
128 383
|
145 284
|
145 813
|
75 149
|
96 722
|
108 618
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 080
|
111 910
|
214 859
|
85 686
|
80 588
|
142 126
|
13 140
|
210 814
|
124 636
|
86 603
|
85 550
|
79 984
|
91 530
|
125 159
|
450
|
4 000
|
52 570
|
| Venituri totale |
1 080
|
111 910
|
214 859
|
85 686
|
80 588
|
142 156
|
13 140
|
210 814
|
124 636
|
86 603
|
85 550
|
79 995
|
91 530
|
125 159
|
450
|
4 000
|
52 570
|
| Cheltuieli totale |
37 132
|
67 622
|
195 233
|
107 825
|
130 651
|
99 047
|
67 276
|
158 486
|
37 698
|
40 596
|
27 045
|
24 362
|
18 650
|
50 741
|
22 009
|
12 672
|
27 596
|
| Rezultat brut |
−36 052
|
+44 288
|
+19 626
|
−22 139
|
−50 063
|
+43 109
|
−54 136
|
+52 328
|
+86 938
|
+46 007
|
+58 505
|
+55 633
|
+72 880
|
+74 418
|
−21 559
|
−8 672
|
+24 974
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−36 052
|
+43 148
|
+17 520
|
−22 996
|
−50 772
|
+41 797
|
−54 267
|
+50 220
|
+85 692
|
+44 476
|
+55 939
|
+53 233
|
+70 134
|
+70 663
|
−21 573
|
−11 897
|
+22 885
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
4
|
3
|
5
|
3
|
2
|
8
|
2
|
1
|
1
|
2
|
1
|
4
|
2
|
2
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut L.V.D. CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 080 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 36 052 lei.
-
Este L.V.D. CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, L.V.D. CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are L.V.D. CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată L.V.D. CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 februarie 2003.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către L.V.D. CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește L.V.D. CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.