CUI 15261640

PIRVU SRL

PIRVU SRL este o firmă din Cucuruzu, județul Giurgiu, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma este plătitoare de TVA din 2007. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 764.4 mii lei (+2.5% față de 2024), o pierdere netă de 15.3 mii lei și 2 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

15261640

Nr. înregistrare

J2003000098523

EUID

ROONRC.J2003000098523

Formă juridică

SRL

Județ

Giurgiu

Localitate

Cucuruzu

Adresă

ŞOS. GIURGIULUI, NR.78

Data înregistrării

05-03-2003

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 04.03.2003

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-11-2007

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate

  • 4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne, în magazine specializate

  • 4723 - Comerţ cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor, în magazine specializate

  • 4724 - Comerţ cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie şi produselor zaharoase, în magazine specializate

  • 4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

  • 4726 - Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate

  • 4729 - Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

  • 4741 - Comerţ cu amănuntul al calculatoarelor, unităţilor periferice şi software-lui în magazine specializate

  • 4742 - Comerţ cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicaţii în magazine specializate

  • 4743 - Comerţ cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate

  • 4751 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate

  • 4753 - Comerţ cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor şi a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate

  • 4754 - Comerţ cu amănuntul al articolelor şi aparatelor electrocasnice, în magazine specializate

  • 4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

  • 4761 - Comerţ cu amănuntul al cărţilor, în magazine specializate

  • 4762 - Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie, în magazine specializate

  • 4763 - Comerţ cu amănuntul al discurilor şi benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video, în magazine specializate

  • 4764 - Comerţ cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

  • 4765 - Comerţ cu amănuntul al jocurilor şi jucăriilor, în magazine specializate

  • 4771 - Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

  • 4772 - Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele, în magazine specializate

  • 4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate

  • 4776 - Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea, în magazine specializate

  • 4777 - Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor, în magazine specializate

  • 4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

  • 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+2.5%

764 354

Rezultat net

+77.5%

−15 255

Capitaluri proprii

−1.6%

−593 732

Număr mediu de salariați

0.0%

2

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut PIRVU SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 764 354 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 15 255 lei.

Este PIRVU SRL plătitoare de TVA?

Da, PIRVU SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2007.

Ce cod CAEN principal are PIRVU SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Când a fost înființată PIRVU SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 martie 2003.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către PIRVU SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PIRVU SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit