CUI 15325183
CONSTANT FOREST SRL
CONSTANT FOREST SRL este o firmă din Dragoslavele, județul Argeș, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 0220 - Exploatarea forestieră. Firma este plătitoare de TVA din 2004. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.7 mil. lei (+63.6% față de 2024), un profit net de 197.4 mii lei și 6 angajați.
Date de identificare
CUI
15325183
Nr. înregistrare
J03/440/2003
EUID
ROONRC.J03/440/2003
Formă juridică
SRL
Județ
Argeș
Localitate
Dragoslavele
Adresă
STR. TÂRGOVIŞTEI, NR.117
Data înregistrării
31-03-2003
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.03.2003
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-2004
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
0220 - Exploatarea forestierăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0210 - Silvicultură şi alte activităţi forestiere
-
0240 - Activităţi de servicii anexe silviculturii
-
1610 - Tăierea şi rindeluirea lemnului
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 654 017
Rezultat net
+197 418
Capitaluri proprii
60 404
Număr mediu de salariați
6
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0210 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
314 904
|
367 897
|
387 623
|
171 595
|
62 473
|
20 141
|
29 370
|
29 370
|
29 370
|
2 573
|
2 573
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
86 484
|
160 532
|
420 771
|
336 970
|
504 431
|
128 358
|
175 169
|
183 900
|
48 087
|
64 601
|
100 873
|
23 645
|
9 510
|
7 037
|
11 010
|
6 201
|
534
|
| Stocuri |
133 746
|
58 527
|
198 632
|
86 392
|
101 894
|
2 329
|
1 886
|
427
|
262
|
—
|
24 931
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 258
|
—
|
| Creanțe |
21 793
|
135 274
|
184 625
|
141 024
|
176 273
|
24 464
|
96 649
|
97 152
|
18 796
|
29 043
|
18 015
|
18 852
|
8 349
|
6 573
|
9 744
|
3 148
|
507
|
| Casa și conturi la bănci |
−69 055
|
−33 269
|
37 514
|
109 554
|
13 000
|
101 565
|
76 634
|
86 321
|
29 029
|
35 558
|
57 927
|
4 793
|
1 161
|
464
|
1 266
|
1 795
|
27
|
| Datorii |
340 984
|
665 443
|
688 501
|
435 562
|
204 993
|
149 088
|
434 193
|
381 004
|
267 686
|
237 557
|
314 040
|
230 671
|
185 666
|
155 446
|
120 479
|
84 914
|
74 166
|
| Capitaluri proprii |
60 404
|
−137 014
|
119 893
|
73 003
|
361 911
|
−589
|
−229 654
|
−167 734
|
−190 229
|
−170 383
|
−210 594
|
−207 026
|
−176 156
|
−148 409
|
−109 469
|
−78 713
|
−73 632
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 654 017
|
1 010 735
|
1 309 470
|
1 219 757
|
1 241 062
|
587 953
|
830 273
|
458 254
|
454 098
|
261 813
|
214 636
|
128 121
|
172 217
|
57 825
|
24 663
|
11 493
|
7 602
|
| Venituri totale |
1 758 952
|
1 012 485
|
1 313 245
|
1 244 501
|
1 241 073
|
857 953
|
830 273
|
458 254
|
454 117
|
261 886
|
214 656
|
128 121
|
172 217
|
57 825
|
24 663
|
11 493
|
7 602
|
| Cheltuieli totale |
1 523 587
|
1 165 551
|
1 220 945
|
1 200 157
|
866 163
|
620 309
|
899 508
|
431 177
|
469 422
|
219 054
|
211 785
|
155 027
|
194 041
|
96 766
|
55 417
|
17 542
|
121 859
|
| Rezultat brut |
+235 365
|
−153 066
|
+92 300
|
+44 344
|
+374 910
|
+237 644
|
−69 235
|
+27 077
|
−15 305
|
+42 832
|
+2 871
|
−26 906
|
−21 824
|
−38 941
|
−30 754
|
−6 049
|
−114 257
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+197 418
|
−177 869
|
+79 038
|
+32 148
|
+362 500
|
+229 065
|
−77 538
|
+22 494
|
−19 846
|
+40 212
|
−3 568
|
−30 870
|
−27 747
|
−38 941
|
−30 754
|
−5 082
|
−114 487
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
6
|
6
|
6
|
5
|
6
|
6
|
4
|
4
|
—
|
—
|
2
|
—
|
3
|
2
|
1
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONSTANT FOREST SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 654 017 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 197 418 lei.
-
Este CONSTANT FOREST SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CONSTANT FOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2004.
-
Ce cod CAEN principal are CONSTANT FOREST SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0220 - Exploatarea forestieră.
-
Când a fost înființată CONSTANT FOREST SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 martie 2003.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONSTANT FOREST SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONSTANT FOREST SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.