CUI 15344428
DDL SRL
DDL SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma este plătitoare de TVA din 2003, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 453.7 mii lei (−19.6% față de 2024), un profit net de 34.1 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
15344428
Nr. înregistrare
J2003000912124
EUID
ROONRC.J2003000912124
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
CAL. MĂNĂŞTUR, NR.72, AP.39
Data înregistrării
05-04-2003
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.04.2003
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 25-06-2003
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7413 - Activități de design de interior
-
7420 - Activități fotografice
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
453 658
Rezultat net
+34 065
Capitaluri proprii
80 966
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
33 884
|
39 714
|
54 299
|
54 722
|
18 118
|
—
|
1 479
|
5 227
|
9 220
|
26 484
|
19 394
|
19 226
|
24 047
|
24 626
|
38 930
|
45 506
|
47 870
|
| Active circulante |
292 425
|
437 272
|
698 986
|
460 555
|
472 978
|
278 670
|
364 008
|
453 509
|
304 256
|
278 351
|
84 308
|
116 919
|
102 130
|
120 599
|
111 794
|
40 164
|
18 396
|
| Stocuri |
43 030
|
54 254
|
52 306
|
47 887
|
44 382
|
16 005
|
2 829
|
10 815
|
14 608
|
5 422
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
48
|
| Creanțe |
215 724
|
306 818
|
584 733
|
312 987
|
385 674
|
230 498
|
259 507
|
224 196
|
109 457
|
113 718
|
76 661
|
87 777
|
101 812
|
114 525
|
76 830
|
36 721
|
17 409
|
| Casa și conturi la bănci |
33 671
|
76 200
|
61 947
|
99 681
|
42 922
|
32 167
|
101 672
|
218 498
|
180 191
|
159 211
|
7 647
|
29 142
|
318
|
6 074
|
34 964
|
3 443
|
939
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
94
|
1 767
|
121
|
2 266
|
118
|
313
|
25
|
5 679
|
8 335
|
3 399
|
3 728
|
—
|
2 382
|
12 310
|
5 159
|
1 563
|
| Datorii |
245 343
|
395 003
|
377 073
|
347 349
|
217 784
|
167 893
|
156 339
|
132 029
|
121 664
|
141 665
|
91 106
|
69 567
|
66 241
|
91 755
|
107 112
|
66 240
|
66 873
|
| Capitaluri proprii |
80 966
|
82 077
|
377 979
|
168 049
|
275 578
|
110 895
|
209 461
|
326 732
|
197 491
|
171 505
|
15 995
|
70 306
|
59 936
|
55 852
|
55 922
|
24 589
|
956
|
| Capital subscris vărsat |
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
600
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
453 658
|
564 013
|
918 936
|
630 495
|
542 532
|
291 068
|
540 533
|
600 622
|
468 670
|
385 404
|
69 758
|
136 213
|
128 795
|
221 070
|
396 094
|
233 325
|
145 641
|
| Venituri totale |
453 660
|
564 223
|
919 284
|
631 202
|
544 115
|
291 266
|
540 732
|
626 238
|
476 973
|
387 005
|
69 788
|
136 540
|
129 711
|
221 159
|
396 179
|
233 328
|
145 646
|
| Cheltuieli totale |
411 071
|
507 693
|
533 252
|
458 746
|
282 780
|
256 538
|
328 377
|
319 474
|
331 645
|
217 400
|
121 389
|
122 076
|
121 475
|
201 432
|
350 508
|
198 941
|
141 052
|
| Rezultat brut |
+42 589
|
+56 530
|
+386 032
|
+172 456
|
+261 335
|
+34 728
|
+212 355
|
+306 764
|
+145 328
|
+169 605
|
−51 601
|
+14 464
|
+8 236
|
+19 727
|
+45 671
|
+34 387
|
+4 594
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+34 065
|
+45 402
|
+377 023
|
+167 092
|
+256 259
|
+32 698
|
+206 948
|
+300 501
|
+140 624
|
+165 735
|
−54 310
|
+10 370
|
+4 084
|
+11 835
|
+31 333
|
+24 018
|
+225
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
2
|
2
|
2
|
3
|
4
|
4
|
3
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DDL SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 453 658 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 34 065 lei.
-
Este DDL SRL plătitoare de TVA?
-
Da, DDL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 25 iunie 2003.
-
Ce cod CAEN principal are DDL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată DDL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 aprilie 2003.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DDL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DDL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.