CUI 1536148

BEGATA SRL

BEGATA SRL este o firmă din Rusăneşti, județul Olt, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 5212. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

1536148

Nr. înregistrare

J28/822/1992

EUID

ROONRC.J28/822/1992

Formă juridică

SRL

Județ

Olt

Localitate

Rusăneşti

Adresă

SAT RUSĂNEŞTI COM. RUSĂNEŞTI

Data înregistrării

29-11-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 29.11.1992

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5212

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

65 247

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este BEGATA SRL plătitoare de TVA?

Nu, BEGATA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are BEGATA SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5212.

Când a fost înființată BEGATA SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 mai 1992.

Unde are sediul BEGATA SRL?

Sediul firmei BEGATA SRL (CUI 1536148) este în SAT RUSĂNEŞTI COM. RUSĂNEŞTI, Rusăneşti, județul Olt.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către BEGATA SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește BEGATA SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit