CUI 15519260
CONTROLMED SRL
CONTROLMED SRL este o firmă din Târgovişte, județul Dâmbovița, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 261.7 mii lei (+8.1% față de 2024), un profit net de 119.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
15519260
Nr. înregistrare
J2003000460155
EUID
ROONRC.J2003000460155
Formă juridică
SRL
Județ
Dâmbovița
Localitate
Târgovişte
Adresă
BLD. UNIRII, BL.71, SC.B, ET.PARTER
Data înregistrării
17-06-2003
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.06.2003
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializatăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
261 746
Rezultat net
+119 263
Capitaluri proprii
122 071
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
3 876
|
—
|
13 109
|
21 443
|
29 776
|
43 665
|
63 524
|
85 184
|
50 475
|
63 807
|
77 139
|
4 916
|
4 916
|
107 332
|
109 968
|
155 268
|
155 268
|
| Active circulante |
124 988
|
104 474
|
113 587
|
132 722
|
175 933
|
155 890
|
118 988
|
132 866
|
146 673
|
113 250
|
108 548
|
86 440
|
44 832
|
110 213
|
77 761
|
62 949
|
80 523
|
| Stocuri |
5
|
3
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 032
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 892
|
4 992
|
4 602
|
5 682
|
9 420
|
9 644
|
8 336
|
15 132
|
10 564
|
8 690
|
9 823
|
7 951
|
7 047
|
8 777
|
11 799
|
17 055
|
19 011
|
| Casa și conturi la bănci |
123 091
|
99 479
|
108 985
|
127 040
|
166 513
|
146 246
|
110 652
|
116 702
|
136 109
|
104 560
|
98 725
|
78 489
|
37 785
|
101 436
|
65 962
|
45 894
|
61 512
|
| Datorii |
6 793
|
6 546
|
12 593
|
3 331
|
3 474
|
3 714
|
5 421
|
6 676
|
7 277
|
5 333
|
6 357
|
4 416
|
6 314
|
93 346
|
113 590
|
137 541
|
130 590
|
| Capitaluri proprii |
122 071
|
97 928
|
114 103
|
150 834
|
202 235
|
195 841
|
177 091
|
211 374
|
189 871
|
171 724
|
179 330
|
86 940
|
43 434
|
124 199
|
74 139
|
80 676
|
105 201
|
| Capital subscris vărsat |
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
261 746
|
242 165
|
261 700
|
248 615
|
226 611
|
202 155
|
183 700
|
215 745
|
210 881
|
207 534
|
197 485
|
148 111
|
143 766
|
124 286
|
88 073
|
58 213
|
102 211
|
| Venituri totale |
261 749
|
242 167
|
261 702
|
248 616
|
226 612
|
202 156
|
183 701
|
215 746
|
210 882
|
207 535
|
197 486
|
148 676
|
234 837
|
127 124
|
89 604
|
62 761
|
102 268
|
| Cheltuieli totale |
134 790
|
139 925
|
147 790
|
98 104
|
99 029
|
114 379
|
134 048
|
106 485
|
103 626
|
106 565
|
99 172
|
100 726
|
215 342
|
67 469
|
46 976
|
83 181
|
75 081
|
| Rezultat brut |
+126 959
|
+102 242
|
+113 912
|
+150 512
|
+127 583
|
+87 777
|
+49 653
|
+109 261
|
+107 256
|
+100 970
|
+98 314
|
+47 950
|
+19 495
|
+59 655
|
+42 628
|
−20 420
|
+27 187
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+119 263
|
+95 120
|
+111 295
|
+148 026
|
+126 394
|
+85 750
|
+47 817
|
+107 103
|
+105 147
|
+98 894
|
+92 390
|
+43 506
|
+15 235
|
+50 060
|
+35 807
|
−24 525
|
+23 654
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONTROLMED SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 261 746 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 119 263 lei.
-
Este CONTROLMED SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CONTROLMED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONTROLMED SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată.
-
Când a fost înființată CONTROLMED SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iunie 2003.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONTROLMED SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONTROLMED SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.