CUI 15607222
ANDILUC SRL
ANDILUC SRL este o firmă din Braşov, județul Brașov, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
15607222
Nr. înregistrare
J08/1384/2003
EUID
ROONRC.J08/1384/2003
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Braşov
Adresă
STR. FĂGETULUI, NR.30, BL.2, AP.9
Data înregistrării
22-07-2003
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.07.2003
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 08-11-2020
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−26 518
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4775 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4775 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4775 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
1 423
|
| Active circulante |
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 973
|
22 985
|
21 168
|
21 168
|
21 168
|
16 096
|
8 322
|
| Stocuri |
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
6 357
|
5 497
|
5 497
|
5 496
|
1 724
|
321
|
| Creanțe |
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 991
|
15 665
|
15 665
|
15 666
|
14 040
|
4 971
|
| Casa și conturi la bănci |
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
625
|
637
|
6
|
6
|
6
|
332
|
3 030
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 914
|
50 922
|
52 941
|
52 941
|
52 941
|
43 791
|
24 834
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 518
|
−26 514
|
−30 350
|
−30 350
|
−30 350
|
−26 272
|
−15 089
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
7 345
|
0
|
0
|
84
|
2 992
|
13 931
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
7 345
|
0
|
0
|
84
|
2 993
|
13 935
|
| Cheltuieli totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4
|
3 288
|
0
|
—
|
4 162
|
12 526
|
14 506
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−4
|
+4 057
|
0
|
0
|
−4 078
|
−9 533
|
−571
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−4
|
+3 836
|
0
|
0
|
−4 078
|
−11 183
|
−2 038
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ANDILUC SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este ANDILUC SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, ANDILUC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ANDILUC SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..
-
Când a fost înființată ANDILUC SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 iulie 2003.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ANDILUC SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ANDILUC SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.