CUI 15608929

PECHIM SRL

PECHIM SRL este o firmă din Sadova, județul Suceava, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 7500 - Activități veterinare. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 63.6 mii lei (−23.7% față de 2024) și un profit net de 2.6 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

15608929

Nr. înregistrare

J33/622/2003

EUID

ROONRC.J33/622/2003

Formă juridică

SRL

Județ

Suceava

Localitate

Sadova

Adresă

, Nr. 214, C.P. 727470

Data înregistrării

22-07-2003

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 21.07.2003

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 8129 - Alte activităţi de curăţenie

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−23.7%

63 605

Rezultat net

−71.1%

+2 619

Capitaluri proprii

+3.6%

74 516

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut PECHIM SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 63 605 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 2 619 lei.

Este PECHIM SRL plătitoare de TVA?

Nu, PECHIM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are PECHIM SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7500 - Activități veterinare.

Când a fost înființată PECHIM SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 iulie 2003.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către PECHIM SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PECHIM SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit