CUI 15768644
RALEPO INTER SRL
RALEPO INTER SRL este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare. Firma este plătitoare de TVA din 2004, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 125.6 mii lei (−53.5% față de 2024) și un profit net de 44.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
15768644
Nr. înregistrare
J2005015902402
EUID
ROONRC.J2005015902402
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
CAL VITAN, NR.109B-109D, SC.1, ET.3, AP.5
Data înregistrării
25-09-2003
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 19.09.2005
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2004
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
3314 - Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
5510 - Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
5590 - Alte servicii de cazare
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
-
8110 - Activităţi de servicii suport combinate
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
125 585
Rezultat net
+44 114
Capitaluri proprii
−860 799
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6831 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
3 512
|
3 907
|
13
|
174
|
978
|
1 139
|
1 302
|
6 884
|
19 276
|
39 619
|
65 249
|
103 850
|
142 672
|
| Active circulante |
198 542
|
248 390
|
263 908
|
276 380
|
243 024
|
242 963
|
251 993
|
252 241
|
746 565
|
1 160 188
|
1 068 637
|
997 663
|
887 919
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
346 351
|
805 765
|
750 204
|
774 804
|
451 022
|
| Creanțe |
193 870
|
232 637
|
225 159
|
229 348
|
243 019
|
242 962
|
246 193
|
246 355
|
396 537
|
262 676
|
259 808
|
163 486
|
143 565
|
| Casa și conturi la bănci |
4 672
|
15 753
|
38 749
|
47 032
|
5
|
1
|
5 800
|
5 886
|
3 677
|
91 747
|
58 625
|
59 373
|
293 332
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
1 443
|
1 443
|
—
|
—
|
—
|
—
|
5 005
|
1 065
|
986
|
977
|
2 058
|
| Datorii |
1 062 853
|
1 157 210
|
1 327 441
|
1 549 566
|
1 448 188
|
1 428 192
|
1 434 338
|
1 407 132
|
735 026
|
536 100
|
479 320
|
515 394
|
449 707
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
35 006
|
35 327
|
—
|
—
|
—
|
—
|
226 129
|
373 685
|
373 685
|
307 593
|
307 593
|
| Capitaluri proprii |
−860 799
|
−904 913
|
−1 097 083
|
−1 306 896
|
−1 204 186
|
−1 184 090
|
−1 181 043
|
−1 148 007
|
−190 309
|
291 087
|
281 867
|
279 503
|
275 349
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
125 585
|
269 790
|
236 390
|
54 920
|
—
|
—
|
—
|
1 014 141
|
859 653
|
257 433
|
348 017
|
313 312
|
283 079
|
| Venituri totale |
148 564
|
307 188
|
276 798
|
57 458
|
0
|
17 010
|
7 834
|
667 918
|
400 630
|
317 713
|
359 270
|
637 720
|
602 558
|
| Cheltuieli totale |
94 890
|
88 670
|
64 217
|
42 932
|
20 096
|
19 719
|
40 869
|
1 625 616
|
882 026
|
306 737
|
358 837
|
626 972
|
580 422
|
| Rezultat brut |
+53 674
|
+218 518
|
+212 581
|
+14 526
|
−20 096
|
−2 709
|
−33 035
|
−957 698
|
−481 396
|
+10 976
|
+433
|
+10 748
|
+22 136
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+44 114
|
+192 170
|
+209 813
|
+13 951
|
−20 096
|
−3 049
|
−33 035
|
−957 698
|
−481 396
|
+9 220
|
+364
|
+4 153
|
+16 403
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
2
|
2
|
1
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RALEPO INTER SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 125 585 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 44 114 lei.
-
Este RALEPO INTER SRL plătitoare de TVA?
-
Da, RALEPO INTER SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2004.
-
Ce cod CAEN principal are RALEPO INTER SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare.
-
Când a fost înființată RALEPO INTER SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 septembrie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RALEPO INTER SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RALEPO INTER SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.