CUI 15808692

STILROX SRL

STILROX SRL este o firmă din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 23.8 mii lei (−34.8% față de 2024) și un profit net de 0 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

15808692

Nr. înregistrare

J2003000876303

EUID

ROONRC.J2003000876303

Formă juridică

SRL

Județ

Satu Mare

Localitate

Satu Mare

Adresă

ALEEA MILCOV, NR.3, BL.T3, AP.42

Data înregistrării

13-10-2003

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 13.10.2003

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−34.8%

23 816

Rezultat net

−100.0%

0

Capitaluri proprii

0.0%

−218 458

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut STILROX SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 23 816 lei.

Este STILROX SRL plătitoare de TVA?

Nu, STILROX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are STILROX SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții.

Când a fost înființată STILROX SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 octombrie 2003.

Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către STILROX SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește STILROX SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit