CUI 15892927
TOP KAPI S.R.L.
TOP KAPI S.R.L. este o firmă din Otveşti, județul Timiș, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2003 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o pierdere netă de 1.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
15892927
Nr. înregistrare
J2018000755350
EUID
ROONRC.J35/755/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Otveşti
Adresă
NR.155
Data înregistrării
12-11-2003
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 08.03.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 12-11-2003
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4647 - Comerţ cu ridicata al mobilei, covoarelor şi a articolelor de iluminat
-
4665 - Comerţ cu ridicata al mobilei de birou
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−1 258
Capitaluri proprii
−164 012
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
49 397
|
68 444
|
76 192
|
| Active circulante |
19 082
|
20 140
|
19 586
|
20 224
|
21 594
|
20 209
|
23 375
|
24 285
|
64 971
|
100 875
|
109 363
|
183 754
|
227 216
|
233 289
|
277 113
|
222 070
|
232 713
|
| Stocuri |
548
|
548
|
1 180
|
1 180
|
1 180
|
182
|
182
|
182
|
42 979
|
45 136
|
47 461
|
52 886
|
52 886
|
57 139
|
102 854
|
65 064
|
66 279
|
| Creanțe |
18 069
|
17 850
|
17 718
|
17 557
|
17 650
|
17 755
|
17 034
|
16 853
|
17 571
|
52 053
|
55 219
|
108 400
|
169 811
|
170 862
|
172 763
|
153 715
|
165 659
|
| Casa și conturi la bănci |
465
|
1 742
|
688
|
1 487
|
2 764
|
2 272
|
6 159
|
—
|
4 421
|
3 686
|
6 683
|
22 468
|
4 519
|
5 288
|
1 496
|
3 291
|
775
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
45 714
|
45 714
|
| Datorii |
183 094
|
182 894
|
180 744
|
180 302
|
181 384
|
179 266
|
178 460
|
178 170
|
154 106
|
188 981
|
196 623
|
267 363
|
293 492
|
293 504
|
374 537
|
385 002
|
412 670
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
16 468
|
16 468
|
16 468
|
8 403
|
8 403
|
| Capitaluri proprii |
−164 012
|
−162 754
|
−161 158
|
−160 078
|
−159 790
|
−159 057
|
−155 085
|
−153 885
|
−89 135
|
−88 106
|
−87 260
|
−83 609
|
−82 744
|
−76 683
|
−64 495
|
−57 177
|
−66 454
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
628
|
76 052
|
—
|
—
|
22 001
|
1 310
|
1 525
|
2 500
|
0
|
0
|
7 556
|
36 482
|
26 416
|
171 482
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
628
|
76 052
|
0
|
0
|
22 001
|
1 310
|
1 525
|
2 500
|
0
|
0
|
53 014
|
36 482
|
52 265
|
172 093
|
| Cheltuieli totale |
1 258
|
1 597
|
1 080
|
896
|
74 503
|
3 972
|
1 200
|
86 445
|
2 300
|
2 325
|
6 077
|
864
|
6 061
|
65 202
|
44 800
|
38 763
|
173 755
|
| Rezultat brut |
−1 258
|
−1 597
|
−1 080
|
−268
|
+1 549
|
−3 972
|
−1 200
|
−64 444
|
−990
|
−800
|
−3 577
|
−864
|
−6 061
|
−12 188
|
−8 318
|
+13 502
|
−1 662
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−1 258
|
−1 597
|
−1 080
|
−287
|
−733
|
−3 972
|
−1 200
|
−64 749
|
−1 029
|
−846
|
−3 652
|
−864
|
−6 061
|
−12 188
|
−8 318
|
+10 277
|
−3 129
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este TOP KAPI S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TOP KAPI S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 12 noiembrie 2003.
-
Ce cod CAEN principal are TOP KAPI S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TOP KAPI S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2018.
-
Unde are sediul TOP KAPI S.R.L.?
-
Sediul firmei TOP KAPI S.R.L. (CUI 15892927) este în NR.155, Otveşti, județul Timiș.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TOP KAPI S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TOP KAPI S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.