CUI 15900779
VINATORU CONSTRUCT SRL
VINATORU CONSTRUCT SRL este o firmă din Domneşti, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2021 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
15900779
Nr. înregistrare
J23/3283/2016
EUID
ROONRC.J23/3283/2016
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Domneşti
Adresă
Str. Mimozei, Nr. 10A, C.P. 77090
Data înregistrării
14-11-2003
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 12.08.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 15-03-2024
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2021
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
283 712
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
620 000
|
620 000
|
620 000
|
620 000
|
620 000
|
620 000
|
620 000
|
| Active circulante |
532 705
|
532 704
|
532 704
|
566 201
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 157
|
1 197
|
1 285
|
1 173
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
41
|
41
|
41
|
| Creanțe |
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
1 123
|
| Casa și conturi la bănci |
531 582
|
531 581
|
531 581
|
565 078
|
—
|
—
|
—
|
34
|
33
|
121
|
9
|
| Datorii |
248 993
|
248 992
|
248 992
|
282 489
|
712 889
|
712 889
|
712 889
|
712 915
|
667 548
|
659 968
|
648 941
|
| Capitaluri proprii |
283 712
|
283 712
|
283 712
|
283 712
|
−91 766
|
−91 766
|
−91 766
|
−91 758
|
−46 351
|
−38 683
|
−27 768
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
1 116 572
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
637 194
|
—
|
—
|
8
|
45 407
|
7 668
|
9 265
|
10 330
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
+479 378
|
0
|
0
|
−8
|
−45 407
|
−7 668
|
−9 265
|
−10 330
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
+445 881
|
0
|
0
|
−8
|
−45 407
|
−7 668
|
−10 915
|
−11 797
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
2
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este VINATORU CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, VINATORU CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are VINATORU CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată VINATORU CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 august 2016.
-
Unde are sediul VINATORU CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei VINATORU CONSTRUCT SRL (CUI 15900779) este în Str. Mimozei, Nr. 10A, C.P. 77090, Domneşti, județul Ilfov.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către VINATORU CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VINATORU CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.