CUI 15955090
MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.
MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. este o firmă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2003. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma este plătitoare de TVA din 2003. În 2024 a raportat o pierdere netă de 155 lei.
Date de identificare
CUI
15955090
Nr. înregistrare
J24/1349/2003
EUID
ROONRC.J24/1349/2003
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Baia Mare
Adresă
BLD. REPUBLICII, NR.1, AP.44
Data înregistrării
03-12-2003
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.12.2003
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2003
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−155
Capitaluri proprii
24 795
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4676 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 090
|
21 368
|
| Active circulante |
29 664
|
49 819
|
91 670
|
113 494
|
133 222
|
145 831
|
122 587
|
119 685
|
117 237
|
113 798
|
105 835
|
85 921
|
65 686
|
11 140
|
20 719
|
19 291
|
| Stocuri |
0
|
−188
|
−40
|
−40
|
−40
|
149
|
4 012
|
12 782
|
16 980
|
915
|
1 662
|
2 440
|
1 870
|
1 950
|
9 859
|
3 516
|
| Creanțe |
510
|
453
|
22 732
|
22 674
|
22 595
|
27 063
|
17 910
|
27 386
|
12 447
|
15 571
|
49 711
|
34 542
|
43 808
|
3 351
|
2 776
|
3 302
|
| Casa și conturi la bănci |
29 154
|
49 554
|
68 978
|
90 860
|
110 667
|
118 619
|
100 665
|
79 517
|
87 810
|
97 312
|
54 462
|
48 939
|
20 008
|
5 839
|
8 084
|
12 473
|
| Cheltuieli în avans |
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
134
|
100
|
387
|
471
|
914
|
100
|
| Datorii |
4 969
|
3 230
|
24 449
|
25 449
|
24 536
|
36 198
|
21 686
|
18 299
|
18 836
|
19 396
|
29 052
|
20 581
|
29 056
|
132
|
17 055
|
29 453
|
| Capitaluri proprii |
24 795
|
46 689
|
67 321
|
88 145
|
108 786
|
109 733
|
101 001
|
101 486
|
98 501
|
94 502
|
76 917
|
65 440
|
37 017
|
11 479
|
6 668
|
11 306
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
32 581
|
18 885
|
26 890
|
37 032
|
118 143
|
54 788
|
105 942
|
115 987
|
80 937
|
108 805
|
95 049
|
| Venituri totale |
188
|
0
|
0
|
0
|
0
|
32 581
|
18 942
|
27 194
|
37 229
|
118 598
|
55 516
|
108 403
|
116 077
|
81 064
|
109 093
|
95 262
|
| Cheltuieli totale |
343
|
632
|
824
|
642
|
947
|
22 871
|
18 859
|
23 393
|
32 113
|
87 455
|
42 374
|
76 727
|
85 608
|
75 744
|
110 506
|
86 622
|
| Rezultat brut |
−155
|
−632
|
−824
|
−642
|
−947
|
+9 710
|
+83
|
+3 801
|
+5 116
|
+31 143
|
+13 142
|
+31 676
|
+30 469
|
+5 320
|
−1 413
|
+8 640
|
| Rezultat net |
Față de 2023
|
−632
|
−824
|
−642
|
−947
|
+8 733
|
−485
|
+2 985
|
+3 999
|
+27 585
|
+11 477
|
+28 424
|
+25 537
|
+4 811
|
−4 638
|
+5 295
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2003.
-
Ce cod CAEN principal are MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.
-
Când a fost înființată MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2003.
-
Unde are sediul MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?
-
Sediul firmei MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. (CUI 15955090) este în BLD. REPUBLICII, NR.1, AP.44, Baia Mare, județul Maramureș.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.