CUI 16040486
BEL CONSTRUCT SRL
BEL CONSTRUCT SRL este o firmă din Dej, județul Cluj, înființată în 2004. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
16040486
Nr. înregistrare
J12/51/2004
EUID
ROONRC.J12/51/2004
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Dej
Adresă
STR. DUMBRAVA ROŞIE, NR.7B
Data înregistrării
09-01-2004
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 25.05.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 29-07-2022
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
13 025
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
412 574
|
473 830
|
552 366
|
657 210
|
762 054
|
769 198
|
593 137
|
646 147
|
746 193
|
640 903
|
961 134
|
1 074 216
|
| Active circulante |
108 851
|
186 559
|
186 559
|
292 979
|
819 717
|
980 534
|
918 735
|
1 904 057
|
1 640 371
|
1 719 263
|
1 172 579
|
1 071 747
|
805 160
|
492 222
|
1 665 459
|
1 423 480
|
794 022
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
69 085
|
431 923
|
1 404 292
|
1 303 608
|
545 994
|
—
|
553 984
|
575 379
|
355 301
|
4 874
|
77 299
|
4 927
|
| Creanțe |
108 851
|
186 559
|
186 559
|
187 695
|
562 399
|
737 583
|
351 101
|
357 807
|
136 636
|
703 508
|
506 548
|
385 665
|
127 905
|
50 545
|
1 206 242
|
1 148 437
|
773 843
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
—
|
105 284
|
257 318
|
173 866
|
135 711
|
141 958
|
200 127
|
469 761
|
666 031
|
132 098
|
101 876
|
86 376
|
454 343
|
197 744
|
15 252
|
| Datorii |
95 826
|
173 534
|
173 534
|
275 300
|
913 857
|
1 250 199
|
647 755
|
1 754 397
|
1 173 433
|
1 410 868
|
883 722
|
614 031
|
404 791
|
240 742
|
1 319 203
|
1 539 406
|
1 119 604
|
| Capitaluri proprii |
13 025
|
13 025
|
13 025
|
17 679
|
−94 140
|
142 909
|
744 810
|
702 026
|
1 124 148
|
1 070 449
|
1 058 055
|
1 050 853
|
1 046 516
|
997 673
|
987 159
|
845 208
|
748 634
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
1 908 695
|
1 672 317
|
2 541 879
|
1 391 354
|
1 276 149
|
1 863 189
|
3 705 667
|
1 876 261
|
1 776 600
|
1 832 539
|
2 818 238
|
2 066 920
|
2 330 790
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
135 538
|
2 551 477
|
1 672 047
|
2 225 455
|
1 300 485
|
1 735 191
|
1 865 633
|
3 714 775
|
1 882 306
|
1 794 395
|
1 875 794
|
2 830 943
|
2 290 315
|
2 334 238
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
0
|
22 354
|
2 763 521
|
2 257 308
|
2 157 253
|
1 708 537
|
1 668 715
|
1 848 623
|
3 705 899
|
1 876 523
|
1 766 565
|
1 863 186
|
2 659 257
|
2 235 215
|
2 294 123
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
+113 184
|
−212 044
|
−585 261
|
+68 202
|
−408 052
|
+66 476
|
+17 010
|
+8 876
|
+5 783
|
+27 830
|
+12 608
|
+171 686
|
+55 100
|
+40 115
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
+111 820
|
−237 049
|
−601 901
|
+42 783
|
−422 122
|
+53 699
|
+12 394
|
+7 201
|
+4 338
|
+22 209
|
+10 514
|
+141 951
|
+46 283
|
+8 091
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
22
|
25
|
25
|
25
|
26
|
30
|
29
|
25
|
27
|
33
|
33
|
29
|
37
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BEL CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este BEL CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, BEL CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are BEL CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată BEL CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 ianuarie 2004.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BEL CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BEL CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.