CUI 16057755
MARMROC SRL
MARMROC SRL este o firmă din Bacău, județul Bacău, înființată în 2004. Activitatea principală: CAEN 4521. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2017 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
16057755
Nr. înregistrare
J04/97/2004
EUID
ROONRC.J04/97/2004
Formă juridică
SRL
Județ
Bacău
Localitate
Bacău
Adresă
STR. CREMENEA, NR.1, BL.1, SC.A, ET.2, AP.6
Data înregistrării
19-01-2004
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.01.2004
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 08-04-2019
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4521
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2017
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−70 989
Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active circulante |
—
|
—
|
—
|
54 845
|
54 845
|
54 845
|
54 845
|
54 845
|
54 846
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
54 845
|
54 845
|
54 845
|
54 845
|
54 845
|
54 845
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
| Datorii |
70 989
|
70 989
|
70 989
|
71 085
|
71 085
|
71 085
|
71 085
|
71 085
|
69 735
|
| Capitaluri proprii |
−70 989
|
−70 989
|
−70 989
|
−16 240
|
−16 240
|
−16 240
|
−16 240
|
−16 240
|
−14 889
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
54 749
|
—
|
—
|
—
|
—
|
251
|
1 281
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
−54 749
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−251
|
−1 281
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
−54 749
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−1 351
|
−2 748
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MARMROC SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, MARMROC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MARMROC SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4521.
-
Când a fost înființată MARMROC SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 ianuarie 2004.
-
Unde are sediul MARMROC SRL?
-
Sediul firmei MARMROC SRL (CUI 16057755) este în STR. CREMENEA, NR.1, BL.1, SC.A, ET.2, AP.6, Bacău, județul Bacău.
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MARMROC SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MARMROC SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.