CUI 1678720
TOP-LEVEL S.R.L.
TOP-LEVEL S.R.L. este o firmă din Arad, județul Arad, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 17.7 mii lei (−79.4% față de 2024) și o pierdere netă de 4 mii lei.
Date de identificare
CUI
1678720
Nr. înregistrare
J02/538/1992
EUID
ROONRC.J02/538/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Arad
Localitate
Arad
Adresă
STR. VÂRFUL CU DOR, NR.14, AP.14
Data înregistrării
25-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 25.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3311 - Repararea articolelor fabricate din metal
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7430 - Activităţi de traducere scrisă şi orală (interpreţi)
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
17 725
Rezultat net
−4 013
Capitaluri proprii
157 871
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
3 070
|
3 778
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
5 534
|
31 267
|
| Active circulante |
154 886
|
161 143
|
173 857
|
48 288
|
124 599
|
60 872
|
52 190
|
35 263
|
33 301
|
24 040
|
9 162
|
62 330
|
83 489
|
85 226
|
51 349
|
| Stocuri |
—
|
17 930
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 580
|
1 580
|
| Creanțe |
19 253
|
29 202
|
58 620
|
35 281
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
17 682
|
12 523
|
8 689
|
| Casa și conturi la bănci |
135 633
|
114 011
|
115 237
|
13 007
|
124 599
|
60 872
|
52 190
|
35 263
|
33 301
|
24 040
|
9 162
|
62 330
|
65 807
|
71 123
|
41 080
|
| Datorii |
85
|
3 037
|
21 181
|
0
|
41 519
|
0
|
10 249
|
0
|
0
|
0
|
0
|
48 782
|
68 533
|
72 455
|
63 405
|
| Capitaluri proprii |
157 871
|
161 884
|
152 676
|
48 288
|
83 080
|
60 872
|
41 941
|
35 263
|
33 301
|
24 040
|
9 162
|
13 548
|
14 956
|
18 305
|
19 211
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
17 725
|
85 836
|
135 806
|
19 628
|
35 657
|
26 991
|
26 551
|
15 272
|
26 095
|
9 420
|
4 900
|
42 155
|
22 548
|
32 192
|
28 095
|
| Venituri totale |
17 725
|
85 836
|
135 806
|
19 628
|
35 657
|
26 991
|
26 551
|
15 272
|
26 095
|
9 420
|
4 900
|
42 160
|
22 548
|
38 548
|
29 654
|
| Cheltuieli totale |
21 738
|
77 505
|
11 534
|
6 331
|
12 379
|
7 271
|
19 076
|
12 852
|
16 051
|
8 629
|
9 139
|
43 568
|
25 898
|
37 803
|
28 050
|
| Rezultat brut |
−4 013
|
+8 331
|
+124 272
|
+13 297
|
+23 278
|
+19 720
|
+7 475
|
+2 420
|
+10 044
|
+791
|
−4 239
|
−1 408
|
−3 350
|
+745
|
+1 604
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−4 013
|
+6 822
|
+104 388
|
+12 708
|
+22 208
|
+18 931
|
+6 678
|
+1 962
|
+9 261
|
+493
|
−4 386
|
−1 408
|
−3 350
|
−905
|
+23
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TOP-LEVEL S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 17 725 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 4 013 lei.
-
Este TOP-LEVEL S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, TOP-LEVEL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TOP-LEVEL S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a..
-
Când a fost înființată TOP-LEVEL S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 februarie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TOP-LEVEL S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TOP-LEVEL S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.