CUI 1756550
LARI SRL
LARI SRL este o firmă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.7 mii lei (0.0% față de 2024) și o pierdere netă de 1.5 mii lei.
Date de identificare
CUI
1756550
Nr. înregistrare
J1992000038017
EUID
ROONRC.J1992000038017
Formă juridică
SRL
Județ
Alba
Localitate
Alba Iulia
Adresă
BLD. TRANSILVANIEI, BL.62, AP.12
Data înregistrării
30-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
3 720
Rezultat net
−1 506
Capitaluri proprii
−13 199
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
15 574
|
19 028
|
22 482
|
19 699
|
21 490
|
23 281
|
25 101
|
27 248
|
29 395
|
32 047
|
38 857
|
41 834
|
42 644
|
48 032
|
50 785
|
53 957
|
71 211
|
| Active circulante |
1 483
|
835
|
591
|
494
|
739
|
683
|
1 813
|
2 936
|
10
|
1 945
|
19 096
|
22 283
|
21 413
|
15 464
|
31 840
|
26 082
|
14 819
|
| Creanțe |
89
|
89
|
89
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
110
|
—
|
2 528
|
3 252
|
44
|
1 002
|
2 341
|
2 080
|
| Casa și conturi la bănci |
1 394
|
746
|
502
|
494
|
739
|
683
|
1 813
|
2 936
|
10
|
1 835
|
19 096
|
19 755
|
18 161
|
15 420
|
30 838
|
23 741
|
12 739
|
| Datorii |
30 256
|
31 556
|
34 046
|
30 824
|
33 185
|
36 174
|
40 676
|
44 574
|
44 074
|
40 650
|
50 085
|
52 340
|
63 716
|
23 731
|
53 661
|
68 418
|
57 313
|
| Capitaluri proprii |
−13 199
|
−11 693
|
−10 973
|
−10 631
|
−10 956
|
−12 210
|
−13 762
|
−14 390
|
−14 669
|
−6 658
|
7 868
|
11 777
|
341
|
39 765
|
28 964
|
11 621
|
28 717
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
3 720
|
3 720
|
3 720
|
3 720
|
4 520
|
4 240
|
4 200
|
4 020
|
2 790
|
3 340
|
70 549
|
88 837
|
89 666
|
94 201
|
106 391
|
96 260
|
93 596
|
| Venituri totale |
3 720
|
3 720
|
3 720
|
3 720
|
4 520
|
4 240
|
4 200
|
4 020
|
2 790
|
3 859
|
70 558
|
88 850
|
90 539
|
94 282
|
109 221
|
96 282
|
93 636
|
| Cheltuieli totale |
5 226
|
4 440
|
4 062
|
3 284
|
3 129
|
2 570
|
3 446
|
3 621
|
10 716
|
10 642
|
60 813
|
74 648
|
87 722
|
80 655
|
77 305
|
80 717
|
61 547
|
| Rezultat brut |
−1 506
|
−720
|
−342
|
+436
|
+1 391
|
+1 670
|
+754
|
+399
|
−7 926
|
−6 783
|
+9 745
|
+14 202
|
+2 817
|
+13 627
|
+31 916
|
+15 565
|
+32 089
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−1 506
|
−720
|
−342
|
+324
|
+1 254
|
+1 552
|
+627
|
+278
|
−8 010
|
−6 898
|
+7 628
|
+11 537
|
+101
|
+10 801
|
+28 724
|
+11 381
|
+28 477
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut LARI SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 3 720 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 1 506 lei.
-
Este LARI SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, LARI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LARI SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată LARI SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 ianuarie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LARI SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LARI SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.