CUI 17692674

ARMADA SERV SRL

ARMADA SERV SRL este o firmă din Orş. Popeşti-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor. Firma este plătitoare de TVA din 2005 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 345.7 mii lei (+19.0% față de 2024), o pierdere netă de 23.1 mii lei și 2 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

17692674

Nr. înregistrare

J2007002286236

EUID

ROONRC.J2007002286236

Formă juridică

SRL

Județ

Ilfov

Localitate

Orş. Popeşti-Leordeni

Adresă

Sos. OLTENITEI, Nr. 213, C.P. 77160

Data înregistrării

15-06-2005

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 27.08.2007

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 14-07-2005

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

  • 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse

  • 4650 - Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii

  • 4672 - Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

  • 4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

  • 6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

  • 7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice

  • 7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare

  • 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

  • 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 9699 - Alte servicii personale n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+19.0%

345 674

Rezultat net

+55.7%

−23 125

Capitaluri proprii

−8.0%

267 370

Număr mediu de salariați

+100.0%

2

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ARMADA SERV SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 345 674 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 23 125 lei.

Este ARMADA SERV SRL plătitoare de TVA?

Da, ARMADA SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 14 iulie 2005.

Ce cod CAEN principal are ARMADA SERV SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor.

Când a fost înființată ARMADA SERV SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 august 2007.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ARMADA SERV SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ARMADA SERV SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit