CUI 17748007
FULL CONSTRUCT SRL
FULL CONSTRUCT SRL este o firmă din Braşov, județul Brașov, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 1 mil. lei (+30.0% față de 2018), o pierdere netă de 268.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
17748007
Nr. înregistrare
J08/1702/2005
EUID
ROONRC.J08/1702/2005
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Braşov
Adresă
STR. LUMINIŞULUI, NR.18, CAMERA 1
Data înregistrării
04-07-2005
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 12.09.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 14-11-2021
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
1039 - Prelucrarea şi conservarea fructelor şi legumelor n.c.a.
-
1101 - Distilarea, rafinarea şi mixarea băuturilor alcoolice
-
1102 - Fabricarea vinurilor din struguri
-
1330 - Finisarea materialelor textile
-
3320 - Instalarea maşinilor şi echipamentelor industriale
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
-
4531 - Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4540 - Comerţ cu motociclete, piese şi accesorii aferente; întreţinerea şi repararea motocicletelor
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
-
4665 - Comerţ cu ridicata al mobilei de birou
-
4666 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente de birou
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4672 - Comerţ cu ridicata al metalelor şi minereurilor metalice
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4675 - Comerţ cu ridicata al produselor chimice
-
4676 - Comerţ cu ridicata al altor produse intermediare
-
4677 - Comerţ cu ridicata al deşeurilor şi resturilor
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
4942 - Servicii de mutare
-
5221 - Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
-
7721 - Activităţi de închiriere şi leasing cu bunuri recreaţionale şi echipament sportiv
-
7729 - Activităţi de închiriere şi leasing cu alte bunuri personale şi gospodăreşti n.c.a.
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
7739 - Activităţi de închirierea şi leasing cu alte maşini, echipamente şi bunuri tangibile n.c.a.
-
7740 - Leasing cu bunuri intangibile (exclusiv financiare)
-
7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
-
7820 - Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
-
7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
-
8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare
-
8110 - Activităţi de servicii suport combinate
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
-
8122 - Activităţi specializate de curăţenie
-
8129 - Alte activităţi de curăţenie
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
-
8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor
-
8292 - Activităţi de ambalare
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
9609 - Alte activităţi de servicii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2019
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 038 527
Rezultat net
−268 709
Capitaluri proprii
137 393
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
828
|
1 302
|
| Active circulante |
348 631
|
1 936 103
|
486 054
|
19 133
|
| Stocuri |
184 994
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
151 020
|
1 931 347
|
480 568
|
14 800
|
| Casa și conturi la bănci |
12 617
|
4 756
|
5 486
|
4 333
|
| Datorii |
211 238
|
1 530 001
|
113 966
|
18 531
|
| Capitaluri proprii |
137 393
|
406 102
|
372 916
|
1 904
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2018
1 038 527
|
799 172
|
1 049 642
|
20 300
|
| Venituri totale |
1 038 527
|
799 172
|
1 049 642
|
20 300
|
| Cheltuieli totale |
1 296 851
|
757 994
|
668 134
|
17 987
|
| Rezultat brut |
−258 324
|
+41 178
|
+381 508
|
+2 313
|
| Rezultat net |
Față de 2018
−268 709
|
+33 186
|
+371 012
|
+1 704
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2018
|
2
|
4
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FULL CONSTRUCT SRL în 2019?
-
Bilanțul pe 2019 arată o cifră de afaceri netă de 1 038 527 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 268 709 lei.
-
Este FULL CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, FULL CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FULL CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată FULL CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 iulie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FULL CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FULL CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.