CUI 17752490

Extend Studio SRL

Extend Studio SRL este o firmă din Otopeni Orş. Otopeni, județul Ilfov, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 5829 - Activităţi de editare a altor produse software. Firma este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8 mil. lei (+49.2% față de 2024), un profit net de 3.7 mil. lei și 6 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

17752490

Nr. înregistrare

J2005011781403

EUID

ROONRC.J2005011781403

Formă juridică

SRL

Județ

Ilfov

Localitate

Otopeni Orş. Otopeni

Adresă

STR AVRAM IANCU, NR.76 E, CAM. 4

Data înregistrării

05-07-2005

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 13.08.2025

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 05-09-2025

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6391 - Activităţi ale portalurilor web

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 7210 - Cercetare-dezvoltare în ştiinţe naturale şi inginerie

  • 9510 - Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+49.2%

7 962 676

Rezultat net

+68.1%

+3 689 960

Capitaluri proprii

+64.9%

3 799 089

Număr mediu de salariați

−25.0%

6

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut Extend Studio SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 7 962 676 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 689 960 lei.

Este Extend Studio SRL plătitoare de TVA?

Da, Extend Studio SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 5 septembrie 2025.

Ce cod CAEN principal are Extend Studio SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5829 - Activităţi de editare a altor produse software.

Când a fost înființată Extend Studio SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 iulie 2005.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către Extend Studio SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește Extend Studio SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit