CUI 17761626
QUICK SERV SRL
QUICK SERV SRL este o firmă din Gura Văii, județul Neamț, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 8122 - Activități specializate de curățenie. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 181.6 mii lei (−27.5% față de 2024), un profit net de 49.2 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
17761626
Nr. înregistrare
J2005001060277
EUID
ROONRC.J2005001060277
Formă juridică
SRL
Județ
Neamț
Localitate
Gura Văii
Adresă
STR. PROF.DUMITRU TRIFAN, NR.145 B
Data înregistrării
08-07-2005
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 15.04.2026
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 28-04-2026
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8122 - Activități specializate de curățenieSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
181 614
Rezultat net
+49 225
Capitaluri proprii
50 425
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
784
|
1 569
|
2 353
|
| Active circulante |
57 818
|
68 085
|
64 199
|
31 622
|
84 756
|
138 152
|
102 329
|
42 054
|
50 522
|
68 658
|
27 570
|
26 378
|
34 675
|
31 588
|
54 908
|
48 902
|
79 459
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
30
|
15
|
1 444
|
28
|
—
|
64
|
30
|
74
|
37
|
38
|
4
|
| Creanțe |
52 015
|
53 210
|
58 300
|
19 900
|
69 739
|
120 986
|
37 532
|
—
|
—
|
—
|
9 110
|
5 490
|
3 652
|
10 646
|
22 443
|
12 248
|
32 687
|
| Casa și conturi la bănci |
5 803
|
14 875
|
5 899
|
11 722
|
15 017
|
17 166
|
64 767
|
42 039
|
49 078
|
68 630
|
18 460
|
20 824
|
30 993
|
20 868
|
32 428
|
36 616
|
46 768
|
| Datorii |
7 393
|
11 834
|
10 954
|
3 949
|
1 864
|
8 898
|
9 222
|
0
|
12 740
|
12 966
|
19 480
|
18 624
|
18 829
|
16 041
|
42 830
|
32 437
|
16 382
|
| Capitaluri proprii |
50 425
|
56 251
|
53 245
|
27 673
|
82 892
|
129 254
|
93 107
|
42 054
|
37 782
|
55 692
|
8 090
|
7 754
|
15 846
|
15 547
|
12 862
|
18 034
|
65 430
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
181 614
|
250 647
|
147 006
|
115 898
|
138 055
|
236 145
|
219 617
|
50 488
|
141 433
|
130 728
|
75 601
|
143 971
|
169 358
|
218 063
|
241 411
|
241 336
|
249 828
|
| Venituri totale |
181 690
|
250 649
|
147 007
|
135 900
|
171 067
|
288 017
|
225 127
|
50 488
|
154 675
|
155 719
|
100 878
|
143 974
|
169 365
|
218 159
|
241 415
|
241 580
|
251 970
|
| Cheltuieli totale |
130 684
|
194 187
|
94 673
|
109 302
|
88 856
|
157 798
|
130 890
|
45 458
|
116 479
|
99 720
|
98 274
|
133 788
|
163 634
|
200 876
|
227 328
|
218 120
|
193 741
|
| Rezultat brut |
+51 006
|
+56 462
|
+52 334
|
+26 598
|
+82 211
|
+130 219
|
+94 237
|
+5 030
|
+38 196
|
+55 999
|
+2 604
|
+10 186
|
+5 731
|
+17 283
|
+14 087
|
+23 460
|
+58 229
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+49 225
|
+54 006
|
+51 272
|
+25 781
|
+81 238
|
+128 054
|
+92 107
|
+4 272
|
+36 782
|
+54 692
|
+336
|
+6 725
|
+299
|
+14 518
|
+11 832
|
+17 004
|
+48 832
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
2
|
2
|
2
|
4
|
4
|
1
|
4
|
5
|
4
|
6
|
7
|
9
|
13
|
12
|
11
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut QUICK SERV SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 181 614 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 49 225 lei.
-
Este QUICK SERV SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, QUICK SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are QUICK SERV SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8122 - Activități specializate de curățenie.
-
Când a fost înființată QUICK SERV SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către QUICK SERV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește QUICK SERV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.