CUI 17790281
DENIS PLUS SRL
DENIS PLUS SRL este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 5242. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2010 a raportat o pierdere netă de 1.7 mii lei.
Date de identificare
CUI
17790281
Nr. înregistrare
J13/2364/2005
EUID
ROONRC.J13/2364/2005
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
ALEEA GAROFIŢEI, NR.16, BL.L76, SC.C, ET.I, AP.48
Data înregistrării
18-07-2005
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.07.2005
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 20-08-2012
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5242
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2010
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−1 650
Capitaluri proprii
−19 637
Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active circulante |
1
|
1
|
| Casa și conturi la bănci |
1
|
1
|
| Datorii |
19 638
|
17 989
|
| Capitaluri proprii |
−19 637
|
−17 988
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Rezultat net |
Față de 2009
−1 650
|
−1 467
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este DENIS PLUS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, DENIS PLUS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DENIS PLUS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5242.
-
Când a fost înființată DENIS PLUS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 iulie 2005.
-
Unde are sediul DENIS PLUS SRL?
-
Sediul firmei DENIS PLUS SRL (CUI 17790281) este în ALEEA GAROFIŢEI, NR.16, BL.L76, SC.C, ET.I, AP.48, Constanţa, județul Constanța.
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DENIS PLUS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DENIS PLUS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.