CUI 17844578

BALLCOM GRUP S.R.L.

BALLCOM GRUP S.R.L. este o firmă din Orş. Solca, județul Suceava, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 5211. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal.

Activitate suspendată

Date de identificare

CUI

17844578

Nr. înregistrare

J33/1041/2005

EUID

ROONRC.J33/1041/2005

Formă juridică

SRL

Județ

Suceava

Localitate

Orş. Solca

Adresă

STR. TOMŞA VODĂ, NR.27

Data înregistrării

04-08-2005

Stare înregistrare

SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.05.2009

Stare la Registrul Comerțului

perioadă de suspendare activitate expirată
întrerupere temporară de activitate

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 07-10-2010

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5211

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2010

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Capitaluri proprii

−14 037

Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este BALLCOM GRUP S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, BALLCOM GRUP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are BALLCOM GRUP S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5211.

Când a fost înființată BALLCOM GRUP S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 august 2005.

Unde are sediul BALLCOM GRUP S.R.L.?

Sediul firmei BALLCOM GRUP S.R.L. (CUI 17844578) este în STR. TOMŞA VODĂ, NR.27, Orş. Solca, județul Suceava.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către BALLCOM GRUP S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește BALLCOM GRUP S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit