CUI 17983622

METSIG SRL

METSIG SRL este o firmă din Bistriţa, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 500 lei (−89.4% față de 2024) și un profit net de 435 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

17983622

Nr. înregistrare

J2005000846065

EUID

ROONRC.J06/846/2005

Formă juridică

SRL

Județ

Bistrița-Năsăud

Localitate

Bistriţa

Adresă

STR. CONSTANTIN ROMAN VIVU, NR.1, CAM.1, SC.D, ET.4, AP.62

Data înregistrării

26-09-2005

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 26.09.2005

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

administrator si reprezentant

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−89.4%

500

Rezultat net

+126.6%

+435

Capitaluri proprii

+0.7%

−65 266

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut METSIG SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 500 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 435 lei.

Este METSIG SRL plătitoare de TVA?

Nu, METSIG SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are METSIG SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.

Când a fost înființată METSIG SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 septembrie 2005.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către METSIG SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește METSIG SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit