CUI 17991056
CONRAD PLUS SRL
CONRAD PLUS SRL este o firmă din Roşiori de Vede, județul Teleorman, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 5030 - Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2012 a raportat o cifră de afaceri de 10.1 mii lei (−50.1% față de 2011) și o pierdere netă de 2 mii lei.
Date de identificare
CUI
17991056
Nr. înregistrare
J34/610/2005
EUID
ROONRC.J34/610/2005
Formă juridică
SRL
Județ
Teleorman
Localitate
Roşiori de Vede
Adresă
STR. REPUBLICII, NR.28, BL.28B, SC.B, ET.1, AP.8
Data înregistrării
28-09-2005
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.09.2005
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 21-02-2014
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5030 - Transportul de pasageri pe căi navigabile interioareSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2012
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
10 104
Rezultat net
−2 014
Capitaluri proprii
14 659
Sursa: MF bilanț 2012 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4762 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4762 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4762 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4762 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active circulante |
18 111
|
20 125
|
20 144
|
20 480
|
| Stocuri |
1 824
|
2 301
|
4 095
|
5 298
|
| Creanțe |
249
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
16 038
|
17 824
|
16 049
|
15 182
|
| Datorii |
3 452
|
3 452
|
3 452
|
1 802
|
| Capitaluri proprii |
14 659
|
16 673
|
16 692
|
18 678
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2011
10 104
|
20 231
|
20 756
|
28 481
|
| Venituri totale |
10 104
|
20 231
|
20 756
|
28 482
|
| Cheltuieli totale |
12 118
|
20 249
|
21 093
|
24 067
|
| Rezultat brut |
−2 014
|
−18
|
−337
|
+4 415
|
| Rezultat net |
Față de 2011
−2 014
|
−18
|
−1 987
|
+2 246
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2012 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONRAD PLUS SRL în 2012?
-
Bilanțul pe 2012 arată o cifră de afaceri netă de 10 104 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 2 014 lei.
-
Este CONRAD PLUS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CONRAD PLUS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONRAD PLUS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5030 - Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare.
-
Când a fost înființată CONRAD PLUS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 septembrie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2012 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONRAD PLUS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONRAD PLUS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.