CUI 18012369

SEMI DANIEL S.R.L.

SEMI DANIEL S.R.L. este o firmă din Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4631 - Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

18012369

Nr. înregistrare

J23/54/2021

EUID

ROONRC.J23/54/2021

Formă juridică

SRL

Județ

Ilfov

Localitate

Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni

Adresă

ŞOS. OLTENIŢEI, NR.145, CAMERA 1

Data înregistrării

05-10-2005

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 06.01.2021

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate

  • 4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

79 186

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este SEMI DANIEL S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, SEMI DANIEL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are SEMI DANIEL S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4631 - Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor.

Când a fost înființată SEMI DANIEL S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 ianuarie 2021.

Unde are sediul SEMI DANIEL S.R.L.?

Sediul firmei SEMI DANIEL S.R.L. (CUI 18012369) este în ŞOS. OLTENIŢEI, NR.145, CAMERA 1, Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni, județul Ilfov.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către SEMI DANIEL S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește SEMI DANIEL S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit