CUI 18018760
ATARI CONSULT S.R.L.
ATARI CONSULT S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2023 a raportat o pierdere netă de 5.9 mii lei.
Date de identificare
CUI
18018760
Nr. înregistrare
J2024000664233
EUID
ROONRC.J2024000664233
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
ŞOS MIHAI BRAVU, NR.136, BL.D20, SC.2, ET.3, AP.39
Data înregistrării
06-10-2005
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 11.12.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 28-08-2019
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și managementCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0240 - Activităţi de servicii anexe silviculturii
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2023
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−5 919
Capitaluri proprii
−50 961
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
202 142
|
202 142
|
202 142
|
202 142
|
202 142
|
202 142
|
202 142
|
250 465
|
250 465
|
250 465
|
250 465
|
| Active circulante |
9 579
|
9 765
|
9 765
|
9 765
|
9 788
|
10 163
|
9 790
|
16 208
|
16 219
|
16 339
|
11 944
|
| Stocuri |
2 430
|
2 430
|
2 430
|
2 430
|
2 430
|
2 430
|
2 430
|
2 430
|
2 430
|
2 430
|
—
|
| Creanțe |
7 112
|
7 112
|
7 112
|
7 112
|
7 112
|
7 112
|
7 112
|
13 539
|
13 539
|
13 539
|
11 509
|
| Casa și conturi la bănci |
37
|
223
|
223
|
223
|
246
|
621
|
248
|
239
|
250
|
370
|
435
|
| Datorii |
262 682
|
250 479
|
250 479
|
246 438
|
243 917
|
242 640
|
241 240
|
294 840
|
294 740
|
294 740
|
280 355
|
| Capitaluri proprii |
−50 961
|
−38 572
|
−38 572
|
−34 531
|
−31 987
|
−30 335
|
−29 308
|
−28 167
|
−28 056
|
−27 936
|
−17 946
|
| Capital subscris vărsat |
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
64 139
|
0
|
0
|
53
|
—
|
| Cheltuieli totale |
5 919
|
0
|
4 040
|
123
|
1 652
|
1 027
|
63 085
|
111
|
120
|
8 393
|
9 300
|
| Rezultat brut |
−5 919
|
0
|
−4 040
|
−123
|
−1 652
|
−1 027
|
+1 054
|
−111
|
−120
|
−8 340
|
−9 300
|
| Rezultat net |
−5 919
|
0
|
−4 040
|
−123
|
−1 652
|
−1 027
|
−1 141
|
−111
|
−120
|
−9 990
|
−10 767
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este ATARI CONSULT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ATARI CONSULT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ATARI CONSULT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management.
-
Când a fost înființată ATARI CONSULT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 ianuarie 2024.
-
Unde are sediul ATARI CONSULT S.R.L.?
-
Sediul firmei ATARI CONSULT S.R.L. (CUI 18018760) este în ŞOS MIHAI BRAVU, NR.136, BL.D20, SC.2, ET.3, AP.39, Sector 2, București.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ATARI CONSULT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ATARI CONSULT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.