CUI 18020922
MIKY CONSTRUCT SRL
MIKY CONSTRUCT SRL este o firmă din Sâmbăta de Jos, județul Brașov, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 53.6 mii lei (−35.6% față de 2024) și un profit net de 11.6 mii lei.
Date de identificare
CUI
18020922
Nr. înregistrare
J2005002463084
EUID
ROONRC.J2005002463084
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Sâmbăta de Jos
Adresă
NR.122
Data înregistrării
07-10-2005
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 01.07.2012
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
53 551
Rezultat net
+11 632
Capitaluri proprii
−79 869
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
139
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
53 410
|
44 066
|
30 519
|
15 388
|
3 143
|
6 389
|
1 865
|
5 011
|
3 834
|
15 851
|
16 632
|
5 579
|
10 403
|
| Stocuri |
7 842
|
5 464
|
18 581
|
11 724
|
2 060
|
1 140
|
1 757
|
4 614
|
1 474
|
15 139
|
14 608
|
5 467
|
10 070
|
| Creanțe |
1 276
|
92
|
3
|
45
|
153
|
—
|
—
|
—
|
—
|
23
|
9
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
44 292
|
38 510
|
11 935
|
3 619
|
930
|
5 249
|
108
|
397
|
2 360
|
689
|
2 015
|
112
|
333
|
| Datorii |
133 418
|
135 567
|
143 475
|
133 547
|
121 610
|
111 939
|
100 456
|
89 045
|
69 822
|
67 031
|
52 072
|
20 896
|
14 853
|
| Capitaluri proprii |
−79 869
|
−91 501
|
−112 956
|
−118 159
|
−118 467
|
−105 550
|
−98 591
|
−84 034
|
−65 988
|
−51 180
|
−35 440
|
−15 317
|
−4 450
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
—
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
53 551
|
83 147
|
57 625
|
46 868
|
55 004
|
43 959
|
66 010
|
44 135
|
50 336
|
36 876
|
50 875
|
31 742
|
8 992
|
| Venituri totale |
53 551
|
83 147
|
57 625
|
46 868
|
55 004
|
45 809
|
66 010
|
44 135
|
50 336
|
38 640
|
55 101
|
31 742
|
8 992
|
| Cheltuieli totale |
39 703
|
57 605
|
51 431
|
45 565
|
67 921
|
52 495
|
79 906
|
61 751
|
64 641
|
53 708
|
73 570
|
41 657
|
13 372
|
| Rezultat brut |
+13 848
|
+25 542
|
+6 194
|
+1 303
|
−12 917
|
−6 686
|
−13 896
|
−17 616
|
−14 305
|
−15 068
|
−18 469
|
−9 915
|
−4 380
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+11 632
|
+21 455
|
+5 203
|
+308
|
−12 917
|
−6 959
|
−14 557
|
−18 047
|
−14 808
|
−15 740
|
−20 123
|
−10 867
|
−4 650
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MIKY CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 53 551 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 11 632 lei.
-
Este MIKY CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, MIKY CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MIKY CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.
-
Când a fost înființată MIKY CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MIKY CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MIKY CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.