CUI 18067526

CONSAL RIVER S.R.L.

CONSAL RIVER S.R.L. este o firmă din Orş. Comăneşti, județul Bacău, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 7739 - Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.

În dizolvare sau insolvență

Date de identificare

CUI

18067526

Nr. înregistrare

J04/1920/2005

EUID

ROONRC.J04/1920/2005

Formă juridică

SRL

Județ

Bacău

Localitate

Orş. Comăneşti

Adresă

STR. NUFĂRULUI, NR.5, SC.C, AP.6, CAM. 2

Data înregistrării

25-10-2005

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 24.10.2005

Stare la Registrul Comerțului

faliment
este sub incidența Legii nr. 85/2006

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

lichidator judiciar

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

reprezentant al persoanei juridice

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 3900 - Activităţi şi servicii de decontaminare

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

0

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

−2 972 300

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut CONSAL RIVER S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.

Este CONSAL RIVER S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CONSAL RIVER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are CONSAL RIVER S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7739 - Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a..

Când a fost înființată CONSAL RIVER S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 octombrie 2005.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către CONSAL RIVER S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește CONSAL RIVER S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit