CUI 18073560
NUTRISUIN SRL
NUTRISUIN SRL este o firmă din Palota, județul Bihor, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 0146 - Creşterea porcinelor. Firma este plătitoare de TVA din 2005. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 27.7 mil. lei (+81.4% față de 2024), un profit net de 76.8 mii lei și 10 angajați.
Date de identificare
CUI
18073560
Nr. înregistrare
J2005002190058
EUID
ROONRC.J2005002190058
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Palota
Adresă
Str. CÎMPULUI, Nr. 1, C.P. 417516
Data înregistrării
26-10-2005
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.10.2005
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 28-10-2005
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
0146 - Creşterea porcinelorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0162 - Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
-
1091 - Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
-
3512 - Producţia de energie electrică din resurse regenerabile
-
3700 - Colectarea şi epurarea apelor uzate
-
3811 - Colectarea deşeurilor nepericuloase
-
4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate
-
4621 - Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat
-
4623 - Comerţ cu ridicata al animalelor vii
-
4632 - Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne, peşte şi produse din pește, crustacee şi moluşte
-
4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
27 660 225
Rezultat net
+76 845
Capitaluri proprii
9 866 778
Număr mediu de salariați
10
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0146 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
20 870 186
|
7 729 451
|
4 599 854
|
3 517 253
|
2 957 731
|
3 440 625
|
3 595 428
|
4 419 601
|
5 251 624
|
4 509 474
|
4 262 057
|
4 386 558
|
4 817 019
|
3 786 968
|
3 067 439
|
1 376 595
|
1 540 172
|
| Active circulante |
17 612 773
|
13 116 064
|
4 768 511
|
8 954 236
|
13 692 994
|
11 487 656
|
12 270 647
|
12 321 044
|
17 556 281
|
16 331 776
|
7 759 510
|
10 108 166
|
10 038 785
|
5 738 280
|
5 015 030
|
5 347 811
|
6 873 079
|
| Stocuri |
8 499 160
|
7 152 864
|
2 046 804
|
3 388 565
|
6 375 426
|
8 599 440
|
3 993 383
|
1 569 583
|
5 984 168
|
6 671 337
|
5 370 744
|
8 588 578
|
4 527 058
|
3 413 960
|
1 309 275
|
1 147 728
|
2 831 208
|
| Creanțe |
8 671 814
|
5 689 766
|
2 548 906
|
5 549 605
|
7 024 193
|
2 818 197
|
8 196 936
|
8 823 157
|
8 595 335
|
9 269 979
|
2 209 617
|
1 050 853
|
5 421 366
|
2 284 931
|
3 554 611
|
4 162 155
|
3 765 946
|
| Casa și conturi la bănci |
441 799
|
273 434
|
172 801
|
16 066
|
293 375
|
70 019
|
80 328
|
1 928 304
|
2 976 778
|
390 460
|
179 149
|
468 735
|
90 361
|
39 389
|
151 144
|
37 928
|
275 925
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
5 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
27 203 520
|
17 441 578
|
6 712 544
|
9 264 940
|
13 900 925
|
7 446 018
|
8 599 517
|
11 135 029
|
18 430 805
|
17 466 039
|
6 129 052
|
10 044 110
|
11 060 592
|
5 575 486
|
4 241 178
|
3 393 627
|
5 870 254
|
| Venituri în avans |
1 412 661
|
1 532 612
|
794 020
|
1 012 631
|
991 235
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
9 866 778
|
1 871 325
|
1 861 801
|
2 193 918
|
1 758 565
|
7 482 263
|
7 266 558
|
5 605 616
|
4 377 100
|
3 375 211
|
5 892 515
|
4 455 614
|
3 795 212
|
3 949 762
|
3 841 291
|
3 330 779
|
2 542 997
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
27 660 225
|
15 249 482
|
11 130 449
|
12 521 484
|
17 450 835
|
24 199 189
|
32 247 990
|
33 054 594
|
30 579 319
|
32 395 532
|
29 385 248
|
32 118 315
|
38 256 183
|
31 510 498
|
19 523 680
|
25 474 939
|
19 635 750
|
| Venituri totale |
20 976 115
|
11 157 141
|
5 278 319
|
8 867 635
|
16 069 312
|
20 981 722
|
21 568 198
|
23 299 424
|
20 593 607
|
27 680 525
|
22 489 208
|
24 905 876
|
26 462 282
|
20 108 629
|
10 881 039
|
16 480 241
|
11 658 107
|
| Cheltuieli totale |
20 891 997
|
11 145 278
|
5 255 107
|
8 432 281
|
19 293 011
|
20 719 542
|
19 645 064
|
21 879 584
|
19 432 551
|
24 032 617
|
20 826 599
|
24 124 581
|
26 293 759
|
19 968 041
|
10 290 949
|
15 512 578
|
9 705 659
|
| Rezultat brut |
+84 118
|
+11 863
|
+23 212
|
+435 354
|
−3 223 699
|
+262 180
|
+1 923 134
|
+1 419 840
|
+1 161 056
|
+3 647 908
|
+1 662 609
|
+781 295
|
+168 523
|
+140 588
|
+590 090
|
+967 663
|
+1 952 448
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+76 845
|
+9 524
|
+23 212
|
+435 354
|
−3 223 699
|
+215 706
|
+1 660 942
|
+1 228 517
|
+1 001 889
|
+3 162 432
|
+1 436 900
|
+668 979
|
+136 729
|
+108 471
|
+492 829
|
+787 783
|
+1 638 663
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
9
|
5
|
10
|
15
|
19
|
22
|
25
|
27
|
—
|
27
|
27
|
24
|
25
|
20
|
22
|
20
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NUTRISUIN SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 27 660 225 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 76 845 lei.
-
Este NUTRISUIN SRL plătitoare de TVA?
-
Da, NUTRISUIN SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 octombrie 2005.
-
Ce cod CAEN principal are NUTRISUIN SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0146 - Creşterea porcinelor.
-
Când a fost înființată NUTRISUIN SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 octombrie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NUTRISUIN SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NUTRISUIN SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.