CUI 18082011

DHERBLAY SRL

DHERBLAY SRL este o firmă din Ciurbeşti, județul Iași, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă. Firma este plătitoare de TVA din 2008, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 295.9 mii lei (+8.6% față de 2024), un profit net de 86.7 mii lei și 2 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

18082011

Nr. înregistrare

J2005002673223

EUID

ROONRC.J22/2673/2005

Formă juridică

SRL

Județ

Iași

Localitate

Ciurbeşti

Adresă

STR. VIILOR, NR.2, MANSARDĂ. CAMERA 7, AP.2

Data înregistrării

28-10-2005

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 28.10.2005

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-12-2008

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse

  • 4651 - Comerţ cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice şi software-lui

  • 4666 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente de birou

  • 4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate

  • 4724 - Comerţ cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie şi produselor zaharoase, în magazine specializate

  • 4741 - Comerţ cu amănuntul al calculatoarelor, unităţilor periferice şi software-lui în magazine specializate

  • 4776 - Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea, în magazine specializate

  • 7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

  • 7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă

  • 8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

  • 8532 - Învăţământ secundar, tehnic sau profesional

  • 8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.

  • 8560 - Activităţi de servicii suport pentru învăţământ

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+8.6%

295 871

Rezultat net

−18.2%

+86 733

Capitaluri proprii

+1.8%

108 186

Număr mediu de salariați

0.0%

2

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut DHERBLAY SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 295 871 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 86 733 lei.

Este DHERBLAY SRL plătitoare de TVA?

Da, DHERBLAY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2008.

Ce cod CAEN principal are DHERBLAY SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.

Când a fost înființată DHERBLAY SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 octombrie 2005.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către DHERBLAY SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește DHERBLAY SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit