CUI 18104420
COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL
COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL este o firmă din Târgu Mureş, județul Mureș, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
18104420
Nr. înregistrare
J26/1917/2005
EUID
ROONRC.J26/1917/2005
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Târgu Mureş
Adresă
STR. DEPOZITELOR, NR.47-49, BL.C4, ET.P
Data înregistrării
07-11-2005
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 01.05.2010
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 24-05-2021
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2018
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
200
Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Nu există date pentru perioada selectată
Alege alt interval sau adaugă înregistrări.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
1 466
|
1 466
|
1 466
|
1 466
|
1 466
|
1 466
|
1 466
|
1 466
|
1 466
|
1 466
|
| Active circulante |
341
|
341
|
341
|
341
|
341
|
341
|
341
|
341
|
341
|
355
|
| Stocuri |
135
|
135
|
135
|
135
|
135
|
135
|
135
|
135
|
135
|
135
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
206
|
206
|
206
|
206
|
206
|
206
|
206
|
206
|
206
|
220
|
| Cheltuieli în avans |
927
|
927
|
927
|
927
|
927
|
927
|
927
|
927
|
927
|
913
|
| Datorii |
2 534
|
2 534
|
2 534
|
2 534
|
2 534
|
2 534
|
2 534
|
2 534
|
2 534
|
2 534
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL în 2018?
-
Bilanțul pe 2018 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMAV EXPERT CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.