CUI 18120166

MILENIUM CONSULT SRL

MILENIUM CONSULT SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 39.9 mii lei (−85.0% față de 2019), o pierdere netă de 131 mii lei și 1 angajat.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

18120166

Nr. înregistrare

J40/7213/2022

EUID

ROONRC.J40/7213/2022

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 1

Adresă

ŞOS. NICOLAE TITULESCU, NR.1, BL.A7, SC.2, ET.4, AP.40

Data înregistrării

10-11-2005

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 14.04.2022

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune
sediu expirat

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 07-11-2022

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2020

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−85.0%

39 929

Rezultat net

−167.2%

−130 977

Capitaluri proprii

−123.7%

−116 361

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut MILENIUM CONSULT SRL în 2020?

Bilanțul pe 2020 arată o cifră de afaceri netă de 39 929 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 130 977 lei.

Este MILENIUM CONSULT SRL plătitoare de TVA?

Nu, MILENIUM CONSULT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are MILENIUM CONSULT SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.

Când a fost înființată MILENIUM CONSULT SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 aprilie 2022.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către MILENIUM CONSULT SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește MILENIUM CONSULT SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit