CUI 18151910
BUBURUZA S.R.L.
BUBURUZA S.R.L. este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 127.5 mii lei (−63.2% față de 2013), o pierdere netă de 10 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
18151910
Nr. înregistrare
J40/19638/2005
EUID
ROONRC.J40/19638/2005
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
STR. HORBOTEI, NR.1, BL.M1, SC.1, ET.1, AP.7
Data înregistrării
22-11-2005
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.11.2005
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 14-10-2016
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5320 - Alte activităţi poştale şi de curier
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2014
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
127 543
Rezultat net
−9 991
Capitaluri proprii
−402 757
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
1 156
|
1 156
|
1 371
|
3 288
|
16 586
|
33 353
|
| Active circulante |
90 939
|
87 010
|
46 400
|
80 090
|
25 431
|
71 822
|
| Stocuri |
25 275
|
23 543
|
38 331
|
32 100
|
17 585
|
8 243
|
| Creanțe |
65 075
|
62 592
|
2 327
|
36 729
|
2 006
|
8 115
|
| Casa și conturi la bănci |
589
|
875
|
5 742
|
11 261
|
5 840
|
55 464
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 419
|
| Datorii |
494 852
|
480 933
|
403 946
|
303 977
|
275 351
|
307 838
|
| Capitaluri proprii |
−402 757
|
−392 767
|
−356 175
|
−220 599
|
−233 334
|
−201 244
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2013
127 543
|
346 633
|
548 913
|
629 043
|
322 506
|
298 488
|
| Venituri totale |
127 637
|
346 633
|
548 913
|
629 873
|
322 541
|
307 621
|
| Cheltuieli totale |
137 628
|
378 902
|
684 489
|
617 137
|
349 755
|
316 854
|
| Rezultat brut |
−9 991
|
−32 269
|
−135 576
|
+12 736
|
−27 214
|
−9 233
|
| Rezultat net |
Față de 2013
−9 991
|
−36 592
|
−135 576
|
+12 736
|
−32 089
|
−13 566
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2013
|
1
|
—
|
3
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BUBURUZA S.R.L. în 2014?
-
Bilanțul pe 2014 arată o cifră de afaceri netă de 127 543 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 9 991 lei.
-
Este BUBURUZA S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, BUBURUZA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are BUBURUZA S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat.
-
Când a fost înființată BUBURUZA S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 noiembrie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BUBURUZA S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BUBURUZA S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.