CUI 18186586
VALI CONSTRUCT SRL
VALI CONSTRUCT SRL este o firmă din Bragadiru Orş. Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 9603 - Activităţi de pompe funebre şi similare. Firma este plătitoare de TVA din 2006, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.8 mil. lei (+27.1% față de 2024), un profit net de 415.6 mii lei și 9 angajați.
Date de identificare
CUI
18186586
Nr. înregistrare
J23/2182/2005
EUID
ROONRC.J23/2182/2005
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Bragadiru Orş. Bragadiru
Adresă
ŞOS. ALEXANDRIEI, NR.192
Data înregistrării
05-12-2005
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.12.2005
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-09-2006
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9603 - Activităţi de pompe funebre şi similareSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 768 992
Rezultat net
+415 556
Capitaluri proprii
715 112
Număr mediu de salariați
9
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9603 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 179 816
|
829 201
|
696 144
|
814 978
|
852 283
|
829 132
|
621 818
|
391 989
|
334 602
|
205 901
|
242 283
|
259 704
|
198 494
|
231 005
|
260 266
|
261 517
|
265 839
|
| Active circulante |
150 314
|
59 773
|
76 722
|
16 380
|
25 470
|
39 359
|
30 752
|
82 029
|
27 329
|
31 962
|
77 159
|
17 425
|
34 041
|
33 047
|
10 213
|
37 263
|
61 924
|
| Stocuri |
—
|
171
|
1 913
|
3 515
|
81
|
—
|
—
|
—
|
328
|
—
|
277
|
1 689
|
7 685
|
12 665
|
—
|
24 086
|
22 996
|
| Creanțe |
53 459
|
18 122
|
15 981
|
6 974
|
15 102
|
21 045
|
27 850
|
13 548
|
14 776
|
1 372
|
6 479
|
12 123
|
7 195
|
17 316
|
5 341
|
8 478
|
5 547
|
| Casa și conturi la bănci |
96 855
|
41 480
|
58 828
|
5 891
|
10 287
|
18 314
|
2 902
|
68 481
|
12 225
|
30 590
|
70 403
|
3 613
|
19 161
|
3 066
|
4 872
|
4 699
|
33 381
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 927
|
319
|
2 152
|
5 999
|
| Datorii |
615 018
|
391 418
|
336 500
|
532 937
|
68 307
|
102 224
|
124 681
|
89 418
|
101 956
|
11 996
|
21 418
|
36 364
|
9 220
|
52 344
|
53 851
|
41 609
|
91 334
|
| Capitaluri proprii |
715 112
|
497 556
|
436 366
|
298 421
|
809 446
|
766 267
|
527 889
|
384 600
|
259 975
|
225 867
|
298 024
|
240 765
|
223 315
|
213 635
|
216 947
|
259 323
|
242 428
|
| Capital subscris vărsat |
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
15 200
|
15 200
|
15 200
|
15 200
|
15 200
|
15 200
|
15 200
|
15 200
|
15 200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 768 992
|
1 391 315
|
1 289 738
|
1 070 411
|
1 295 219
|
1 173 081
|
1 107 223
|
968 504
|
720 453
|
497 373
|
467 197
|
341 543
|
312 011
|
289 440
|
404 899
|
490 511
|
666 024
|
| Venituri totale |
1 982 707
|
1 565 509
|
1 373 521
|
1 074 617
|
1 341 563
|
1 309 753
|
1 158 093
|
973 142
|
720 453
|
500 706
|
489 849
|
359 984
|
312 011
|
289 440
|
418 092
|
490 581
|
666 070
|
| Cheltuieli totale |
1 540 868
|
1 504 672
|
1 233 023
|
1 185 642
|
1 298 384
|
942 645
|
998 772
|
847 749
|
683 875
|
523 450
|
426 460
|
342 533
|
302 331
|
292 742
|
450 421
|
455 308
|
569 833
|
| Rezultat brut |
+441 839
|
+60 837
|
+140 498
|
−111 025
|
+43 179
|
+367 108
|
+159 321
|
+125 393
|
+36 578
|
−22 744
|
+63 389
|
+17 451
|
+9 680
|
−3 302
|
−32 329
|
+35 273
|
+96 237
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+415 556
|
+60 689
|
+138 446
|
−111 025
|
+43 179
|
+364 379
|
+143 089
|
+124 828
|
+34 105
|
−22 157
|
+57 259
|
+17 451
|
+9 680
|
−3 302
|
−37 376
|
+26 895
|
+75 369
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
8
|
8
|
9
|
9
|
7
|
11
|
8
|
6
|
7
|
7
|
6
|
8
|
9
|
8
|
6
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut VALI CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 768 992 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 415 556 lei.
-
Este VALI CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, VALI CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2006.
-
Ce cod CAEN principal are VALI CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9603 - Activităţi de pompe funebre şi similare.
-
Când a fost înființată VALI CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către VALI CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VALI CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.