CUI 18189663
EVALMOB S.R.L.
EVALMOB S.R.L. este o firmă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 211.9 mii lei (−15.7% față de 2024), un profit net de 72.4 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
18189663
Nr. înregistrare
J05/2448/2005
EUID
ROONRC.J05/2448/2005
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Oradea
Adresă
STR. MEŞTEŞUGARILOR, NR.71, BL.AN121, ET.1, AP.1
Data înregistrării
06-12-2005
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.12.2005
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4531 - Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4616 - Intermedieri în comerţul cu textile, confecţii din blană, încălţăminte şi articole din piele
-
4641 - Comerţ cu ridicata al produselor textile
-
4642 - Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
-
4643 - Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor
-
4645 - Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4646 - Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice
-
4651 - Comerţ cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice şi software-lui
-
4652 - Comerţ cu ridicata de componente şi echipamente electronice şi de telecomunicaţii
-
4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor
-
4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte
-
4663 - Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria minieră şi construcţii
-
4664 - Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria textilă şi al maşinilor de cusut şi de tricotat
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4773 - Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
5210 - Depozitări
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
5629 - Alte servicii de alimentaţie n.c.a.
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Agenţii imobiliare
-
6832 - Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
7739 - Activităţi de închirierea şi leasing cu alte maşini, echipamente şi bunuri tangibile n.c.a.
-
7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
-
7820 - Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
-
7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
-
7911 - Activităţi ale agenţiilor turistice
-
9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
-
9604 - Activităţi de întreţinere corporală
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
211 889
Rezultat net
+72 408
Capitaluri proprii
73 008
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
10 421
|
2 808
|
—
|
—
|
275
|
3 575
|
6 600
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
106 993
|
186 976
|
136 589
|
199 063
|
585 754
|
434 265
|
362 514
|
240 482
|
186 977
|
137 822
|
75 048
|
35 378
|
25 698
|
43 471
|
15 396
|
350
|
822
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
46
|
46
|
2 544
|
18
|
18
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
106 680
|
185 989
|
113 988
|
145 079
|
512 180
|
42 757
|
32 257
|
21 000
|
8 195
|
7 256
|
3 506
|
3 500
|
3 500
|
108
|
16
|
295
|
3
|
| Casa și conturi la bănci |
313
|
987
|
22 601
|
53 984
|
73 528
|
391 462
|
327 713
|
219 464
|
178 764
|
130 566
|
71 542
|
31 878
|
22 198
|
43 363
|
15 380
|
55
|
819
|
| Datorii |
44 406
|
52 518
|
35 693
|
98 121
|
28 490
|
17 958
|
16 313
|
31 019
|
28 692
|
32 210
|
29 656
|
21 988
|
19 412
|
42 988
|
20 150
|
5 535
|
8 558
|
| Capitaluri proprii |
73 008
|
137 266
|
100 896
|
100 942
|
557 539
|
419 882
|
352 801
|
209 463
|
158 285
|
105 612
|
45 392
|
13 390
|
6 286
|
483
|
−4 754
|
−5 185
|
−7 736
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
211 889
|
251 397
|
174 322
|
167 315
|
189 044
|
105 261
|
202 714
|
77 331
|
73 422
|
104 175
|
39 957
|
10 945
|
10 980
|
37 547
|
20 250
|
10 050
|
5 989
|
| Venituri totale |
212 036
|
251 409
|
181 930
|
167 326
|
189 048
|
105 263
|
202 715
|
77 331
|
73 430
|
104 175
|
39 957
|
10 945
|
10 980
|
37 547
|
20 272
|
10 117
|
6 056
|
| Cheltuieli totale |
137 550
|
112 279
|
99 253
|
65 552
|
49 689
|
36 972
|
57 497
|
25 381
|
18 951
|
42 280
|
6 756
|
3 513
|
4 897
|
31 291
|
19 517
|
5 917
|
16 356
|
| Rezultat brut |
+74 486
|
+139 130
|
+82 677
|
+101 774
|
+139 359
|
+68 291
|
+145 218
|
+51 950
|
+54 479
|
+61 895
|
+33 201
|
+7 432
|
+6 083
|
+6 256
|
+755
|
+4 200
|
−10 300
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+72 408
|
+136 666
|
+81 075
|
+100 342
|
+137 657
|
+67 081
|
+143 338
|
+51 178
|
+52 672
|
+60 220
|
+32 002
|
+7 104
|
+5 803
|
+5 237
|
+431
|
+2 550
|
−13 277
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EVALMOB S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 211 889 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 72 408 lei.
-
Este EVALMOB S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, EVALMOB S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are EVALMOB S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.
-
Când a fost înființată EVALMOB S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 decembrie 2005.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EVALMOB S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EVALMOB S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.