CUI 18202282
MANNER S.R.L.
MANNER S.R.L. este o firmă din Ghiroda, județul Timiș, înființată în 2005. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2019 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
18202282
Nr. înregistrare
J35/3905/2005
EUID
ROONRC.J35/3905/2005
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Ghiroda
Adresă
STR. LUNCII, NR.12, AP.CAMERA 1
Data înregistrării
09-12-2005
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 27.05.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 25-08-2016
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
lichidator judiciar provizoriu
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2019
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−98 436
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
20 051
|
20 051
|
| Active circulante |
1 500
|
1 500
|
1 501
|
1 501
|
1 510
|
1 510
|
1 501
|
1 501
|
1 501
|
42 806
|
42 840
|
| Creanțe |
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
1
|
1
|
10
|
10
|
1
|
1
|
1
|
41 306
|
41 340
|
| Datorii |
99 936
|
100 035
|
97 288
|
94 748
|
91 255
|
88 683
|
84 806
|
81 310
|
71 975
|
117 791
|
117 790
|
| Capitaluri proprii |
−98 436
|
−98 535
|
−95 787
|
−93 247
|
−89 745
|
−87 173
|
−83 305
|
−79 809
|
−70 474
|
−54 934
|
−54 899
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cheltuieli totale |
—
|
2 748
|
2 540
|
3 502
|
2 572
|
3 868
|
3 496
|
9 335
|
10
|
34
|
338
|
| Rezultat brut |
0
|
−2 748
|
−2 540
|
−3 502
|
−2 572
|
−3 868
|
−3 496
|
−9 335
|
−10
|
−34
|
−338
|
| Rezultat net |
Față de 2018
|
−2 748
|
−2 540
|
−3 502
|
−2 572
|
−3 868
|
−3 496
|
−9 335
|
−10
|
−34
|
−377
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MANNER S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MANNER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MANNER S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată MANNER S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 decembrie 2005.
-
Unde are sediul MANNER S.R.L.?
-
Sediul firmei MANNER S.R.L. (CUI 18202282) este în STR. LUNCII, NR.12, AP.CAMERA 1, Ghiroda, județul Timiș.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MANNER S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MANNER S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.