CUI 18285741
TOTAL-TECH SRL
TOTAL-TECH SRL este o firmă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic. Firma este plătitoare de TVA din 2011 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 31.5 mii lei (−43.5% față de 2024) și o pierdere netă de 29.7 mii lei.
Date de identificare
CUI
18285741
Nr. înregistrare
J2006000057240
EUID
ROONRC.J2006000057240
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Baia Mare
Adresă
STR. VICTORIEI, NR.57, AP.37
Data înregistrării
17-01-2006
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 01.04.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-05-2011
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plasticCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2224 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
31 496
Rezultat net
−29 722
Capitaluri proprii
−138 095
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
67 545
|
67 545
|
67 545
|
67 545
|
67 545
|
67 545
|
67 545
|
67 545
|
67 545
|
68 745
|
72 930
|
77 114
|
81 299
|
86 006
|
96 465
|
104 383
|
108 996
|
| Active circulante |
42 442
|
39 382
|
62 897
|
57 364
|
49 048
|
48 559
|
48 737
|
31 443
|
34 931
|
29 831
|
26 983
|
26 397
|
22 427
|
19 703
|
19 771
|
43 197
|
51 420
|
| Stocuri |
11 558
|
20 311
|
30 555
|
28 569
|
22 078
|
19 125
|
13 935
|
10 894
|
8 819
|
12 408
|
8 442
|
11 024
|
9 263
|
4 326
|
4 705
|
26 680
|
34 387
|
| Creanțe |
30 548
|
17 044
|
30 760
|
28 703
|
17 648
|
28 593
|
30 490
|
9 895
|
23 185
|
11 153
|
14 020
|
12 180
|
12 632
|
13 964
|
5 425
|
6 988
|
9 683
|
| Casa și conturi la bănci |
336
|
2 027
|
1 582
|
92
|
9 322
|
841
|
4 312
|
10 654
|
2 927
|
6 270
|
4 521
|
3 193
|
532
|
1 413
|
9 641
|
9 529
|
7 350
|
| Cheltuieli în avans |
28 953
|
28 554
|
16 611
|
16 611
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
277 035
|
243 854
|
255 882
|
250 963
|
228 485
|
222 150
|
213 131
|
184 708
|
176 132
|
173 363
|
170 009
|
164 480
|
150 511
|
124 792
|
119 166
|
137 000
|
140 656
|
| Capitaluri proprii |
−138 095
|
−108 373
|
−108 829
|
−109 443
|
−111 892
|
−106 046
|
−96 849
|
−85 720
|
−73 656
|
−74 787
|
−70 096
|
−60 969
|
−46 785
|
−19 083
|
−2 930
|
10 580
|
19 760
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
31 496
|
55 705
|
55 806
|
47 925
|
49 281
|
54 464
|
89 243
|
70 157
|
34 354
|
24 082
|
36 355
|
20 673
|
37 520
|
109 673
|
56 407
|
142 478
|
394 200
|
| Venituri totale |
31 496
|
55 705
|
55 806
|
47 925
|
49 281
|
54 464
|
89 245
|
70 157
|
34 354
|
24 082
|
36 355
|
20 673
|
37 522
|
109 725
|
57 566
|
142 808
|
418 566
|
| Cheltuieli totale |
61 218
|
54 462
|
55 075
|
44 268
|
53 647
|
62 095
|
99 481
|
81 228
|
32 193
|
28 051
|
44 390
|
34 255
|
64 216
|
125 878
|
71 076
|
149 278
|
413 811
|
| Rezultat brut |
−29 722
|
+1 243
|
+731
|
+3 657
|
−4 366
|
−7 631
|
−10 236
|
−11 071
|
+2 161
|
−3 969
|
−8 035
|
−13 582
|
−26 694
|
−16 153
|
−13 510
|
−6 470
|
+4 755
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−29 722
|
+456
|
+614
|
+2 449
|
−5 845
|
−9 197
|
−11 129
|
−12 064
|
+1 130
|
−4 691
|
−9 126
|
−14 184
|
−27 702
|
−16 153
|
−13 510
|
−9 178
|
+1 888
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
0
|
1
|
2
|
1
|
2
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TOTAL-TECH SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 31 496 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 29 722 lei.
-
Este TOTAL-TECH SRL plătitoare de TVA?
-
Da, TOTAL-TECH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2011.
-
Ce cod CAEN principal are TOTAL-TECH SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic.
-
Când a fost înființată TOTAL-TECH SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 ianuarie 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TOTAL-TECH SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TOTAL-TECH SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.