CUI 18298024
ENI CONSTRUCT SRL
ENI CONSTRUCT SRL este o firmă din Dej, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4521. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 4.4 mii lei.
Date de identificare
CUI
18298024
Nr. înregistrare
J12/132/2006
EUID
ROONRC.J12/132/2006
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Dej
Adresă
STR. FRAGILOR, NR.9, AP.2
Data înregistrării
20-01-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.01.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4521
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−4 411
Capitaluri proprii
−4 035
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
2 706
|
969
|
—
|
2 520
|
| Active circulante |
3 765
|
5 470
|
5 260
|
5 260
|
5 260
|
194 655
|
185 797
|
144 959
|
81 168
|
53 160
|
53 160
|
53 160
|
53 160
|
53 160
|
43 689
|
43 498
|
47 175
|
| Stocuri |
—
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 705
|
1 016
|
—
|
—
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
14 750
|
14 750
|
14 750
|
14 750
|
14 750
|
14 750
|
14 750
|
14 750
|
| Casa și conturi la bănci |
3 765
|
3 765
|
3 555
|
3 555
|
3 555
|
192 950
|
184 092
|
143 254
|
79 463
|
36 705
|
36 705
|
36 705
|
36 705
|
36 705
|
27 923
|
28 748
|
32 425
|
| Datorii |
7 800
|
7 800
|
7 766
|
7 766
|
7 766
|
7 758
|
8 271
|
8 161
|
9 001
|
8 924
|
8 924
|
8 924
|
8 924
|
8 924
|
8 285
|
15 645
|
41 837
|
| Capitaluri proprii |
−4 035
|
376
|
200
|
200
|
200
|
189 603
|
180 232
|
139 504
|
74 873
|
46 942
|
46 942
|
46 942
|
46 942
|
46 942
|
36 373
|
27 853
|
7 858
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
9 631
|
41 988
|
66 630
|
44 824
|
—
|
—
|
0
|
0
|
106 067
|
111 105
|
43 803
|
35 688
|
| Venituri totale |
0
|
210
|
0
|
0
|
0
|
9 631
|
41 988
|
66 630
|
44 824
|
0
|
0
|
0
|
0
|
106 067
|
111 105
|
43 803
|
35 688
|
| Cheltuieli totale |
4 411
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
15 549
|
—
|
—
|
0
|
0
|
93 014
|
100 681
|
19 999
|
8 544
|
| Rezultat brut |
−4 411
|
+210
|
0
|
0
|
0
|
+9 631
|
+41 988
|
+66 630
|
+29 275
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+13 053
|
+10 424
|
+23 804
|
+27 144
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−4 411
|
+176
|
0
|
0
|
0
|
+9 371
|
+40 728
|
+64 631
|
+27 931
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+10 569
|
+8 520
|
+19 995
|
+25 402
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este ENI CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, ENI CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ENI CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4521.
-
Când a fost înființată ENI CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 ianuarie 2006.
-
Unde are sediul ENI CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei ENI CONSTRUCT SRL (CUI 18298024) este în STR. FRAGILOR, NR.9, AP.2, Dej, județul Cluj.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ENI CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ENI CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.