CUI 18339337
IROF CONSTRUCT SRL
IROF CONSTRUCT SRL este o firmă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 2.2 mil. lei, un profit net de 129.3 mii lei și 10 angajați.
Date de identificare
CUI
18339337
Nr. înregistrare
J29/187/2006
EUID
ROONRC.J29/187/2006
Formă juridică
SRL
Județ
Prahova
Localitate
Câmpina
Adresă
Str. MIHAI EMINESCU, Nr. 10, C.P. 105600
Data înregistrării
02-02-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 01.02.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 14-04-2017
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2014
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
2 232 141
Rezultat net
+129 255
Capitaluri proprii
133 535
Număr mediu de salariați
10
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active circulante |
610 476
|
44 750
|
31 847
|
35 351
|
28 469
|
7 792
|
| Stocuri |
194 138
|
33 664
|
33 664
|
24 103
|
20 531
|
5 658
|
| Creanțe |
366 412
|
4 233
|
−8 674
|
1 735
|
1 689
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
49 926
|
6 853
|
6 857
|
9 513
|
6 249
|
2 134
|
| Datorii |
476 941
|
40 520
|
25 257
|
26 781
|
21 058
|
13 431
|
| Capitaluri proprii |
133 535
|
4 230
|
6 590
|
8 570
|
7 411
|
−5 639
|
| Capital subscris vărsat |
250
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
2 232 141
|
0
|
0
|
86 337
|
404 188
|
12 313
|
| Venituri totale |
2 232 206
|
245
|
342
|
86 671
|
404 332
|
12 476
|
| Cheltuieli totale |
2 078 331
|
2 599
|
1 474
|
85 289
|
388 490
|
10 314
|
| Rezultat brut |
+153 875
|
−2 354
|
−1 132
|
+1 382
|
+15 842
|
+2 162
|
| Rezultat net |
Față de 2013
+129 255
|
−2 360
|
−1 132
|
+1 159
|
+13 049
|
+695
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
10
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut IROF CONSTRUCT SRL în 2014?
-
Bilanțul pe 2014 arată o cifră de afaceri netă de 2 232 141 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 129 255 lei.
-
Este IROF CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, IROF CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are IROF CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată IROF CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 februarie 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către IROF CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește IROF CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.